2012 01 27 40З 25.01.2012 по 31.01. 2012 викладачам кафедр, аспірантам та студентам академії було запропоновано виставку науково-методичної літератури викладачів академії, виданої у 2009 – 2011 роках. Книги на виставці було представлено за факультетами академії:

- Містобудівельним;

- Інженерної екології міст;

- Електричного транспорту;

- Електропостачання і освітлення міст;

- Економіки і підприємництва;

- Менеджменту;

- Факультетом по роботі з іноземними учнями;

- Факультетом післядипломної освіти та заочного навчання.

В експозиції кожного з них видання були розташовані за видами: підручники (з грифом МОН молоді та спорту), навчальні посібники (з грифом МОН молоді та спорту), монографії, навчальні посібники (за рішенням Вченої ради ХНАМГ), а також за роками (2009, 2010, 2011). Загальна кількість видань дорівнює 191. Також на цю виставку Науково-дослідницький сектор академії надав: матеріали конференцій, науково-технічні збірники „Комунальне господарство міст" та журнали „Світлотехніка та електроенергетика" за 2009 – 2011 рр. Загалом - 53 видання.

27 січня 2012 року з науково-методичною літературою, представленою на виставці, ознайомилися: ректор академії проф. В. М. Бабаєв, проректори, декани факультетів, завідувачі кафедрами та викладачі академії. Декани факультетів та завідувачі кафедрами звітували перед ректором про результати науково-методичної діяльності.

Виставку було підготовлено і проведено у читальному залі гуманітарних наук бібліотеки ХНАМГ співробітниками довідково-бібліографічного відділу. Оформлення виставки здійснили співробітники дизайн-лабораторії академії.

Фотозвіт виставки можно подивитися в фотогалереї

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ