25 січня 2012 року о 10.00 годині у конференц-залі №1 Харківської національної академії міського господарства відбулася зустріч ректора проф. Бабаєва В.М. з студентським активом.

1 2012 01 25 182Спілкування ректора з студентами проводилось у форматі «Разом до успіху», який запропонували студенти.

У заході приймали участь проректори академії та декани факультетів, керівники адміністративно-господарських підрозділів, лідери студентського самоврядування та профспілкової студентської організації.

Зустріч відбулась у неформальній та довірчій обстановці. Розглянуті питання подальшої взаємодії студентського активу з ректоратом стосовно підготовки до 90-річчя Академії, будівництва Палацу студентів, участі Академії у проведенні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу, розвитку волонтерського руху, а також подальшого стратегічного розвитку Академії, як провідного навчального закладу України.

Під час проведення зустрічі кращі студенти Академії отримали від ректора подяки своїм батькам за виховання у родині відповідального ставлення до навчання та формування активної життєвої позиції.

Для довідки:

Традиційно Тетянин день широко святкує студентство. Історія свідчить, що саме у Тетянин день 1755 року імператриця Єлизавета підписала наказ про заснування Московського університету. Проект першого в Росії університету був розроблений Михайлом Ломоносовим. День підписання указу Імператриці генерал-ад'ютант граф Шувалов обрав не випадково: таким чином він зробив своєрідний подарунок на іменини своїй матері – Тетяні Петрівні з того часу 25 січня став офіційно університетським днем, а Свята Тетяна — покровителькою студентів.

Професорсько-викладацький склад Харківської національної академії міського господарства, як один з найбільших і найяскравіших сучасних освітянських осередків, відзначає цей день разом зі своїми студентами.

Фотогалерея зустрічі