01 225 квітня відбулося урочисте закриття виставки графічних робіт з академічної відмивки студентів-архітекторів I курсу, де будь-який відвідувач міг проголосувати за вподобану роботу. На суд журі та глядачів було представлено 36 робіт. У голосуванні брали участь 320 осіб.

Кращі були відзначені призами, дипломами і грамотами Містобудівного факультету. Урочисте нагородження 25 квітня провели: декан Рищенко Т.Д., заступник декана Усачова О.Ю. та викладачі кафедр «АБіС» і «Містобудування».

02 1Дипломи отримали:

I ступінь «ГранПрі» - Єрмоленко Антоніна (А-2013-3),

II ступінь - Гуденко Анастасія (А-2013-1),

III ступінь - Терновський Святослав (А-2013-3);

призи глядацьких симпатій отримали: Філобок Юлія (А-2013-1), Мерецька Анна (А-2013-1) і Мірошниченко Ірина (А-2013-2).

в номінації Професійна академічна робота відзначили - Скляр Катерину (А-2013-3).

Декан Містобудівного факультету висловила сподівання, що подібні заходи стануть щорічними і популяризують спеціальність архітектора не тільки серед абітурієнтів, а й серед студентів ХНУГХ імені А.Н. Бекетова, а також підвищать самооцінку студентів-першокурсників спеціальності «архітектура».

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ