1

2

3

Квота 2

4

Аспірантура

Витяг з наказу №334-03 від 23 квітня 2021

«Про підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади»

      Відповідно до наказу «Про проведення Всеукраїнської олімпіади» №20-01 від 27.01.2021, наказу «Про підсумки проведення І етапу Всеукраїнської олімпіади» № 323-03 від 15.04.2021 з метою виявлення обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії,  залучення їх до навчання у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова за спеціальностями яким надається особлива підтримка, у квітні 2021 року було проведено другий етап Олімпіади з математики; фізики; біології, географії, хімії в умовах дистанційної участі (у синхронному режимі) із забезпеченням надійної автентифікації учасників. Згідно даних протоколів  предметних комісій, рішення протоколу №4  Вченої ради від 23 грудня 2020 року

НАКАЗУЮ:

1. Вважати такими, що виконали умови Положення про проведення Олімпіади на двох етапах, визначити переможцями з окремих предметів   та надати можливість отримати додаткові бали тільки до одного з предметів ЗНО (за вибором) на спеціальності, яким надається особлива підтримка, наступних учасників:

 1.1.з математики:

ПІБ

Кількість додаткових балів до балу ЗНО

1

Абасов Дмитро Валерійович

20

2

Антонов Артур Олександрович

18

3

Агапова Анастасія Дмитрівна

7

4

Асєєва Олена Анатоліївна

10

5

АтрошенкоТаїсія Максимівна

14

6

Батіщева Єлизавета Денисівна

7

7

Біленко Марія Костянтинівна

9

8

Бовкун Світлана Сергіївна

7

9

Безрукова Марія Володимирівна

7

10

Близнюкова Анастасія Віталіївна

18

11

Богуш Єва Денисівна

17

12

Бражник Григорій Олександрович

7

13

Бужинська Ольга Ігорівна

7

14

Герасименко Катерина Валеріївна

19

15

Губарєва Яна Дмитрівна

15

16

Ганшина Катерина Володимирівна

8

17

Гуленко Марія Сергіївна

10

18

Ващенко Анна Любомирівна

7

19

Давидова Анна Максимівна

9

20

Доненко Діана Ігорівна

7

21

Єськова Каміла Вадимівна

7

22

Жаровський Данило Дмитрович

14

23

Зубко Максим Вікторович

9

24

Золочевська Єлізавета Сергіївна

8

25

Ісакова Станіслава Дмитрівна

8

26

Зягун Антон Павлович

10

27

Кірієнко Катерина Віталіївна

20

28

Кузнецов Артем Сергійович

7

29

Конькова Анастасія Романівна

7

30

Корнейко Валентина Віталіївна

7

31

Корнейко Юлія Віталіївна

8

32

Кочаров Павло Андрійович

19

33

Лайцінгер Діана Володимирівна

7

34

Ланін Богдан Олександрович

20

35

Лапузов Дмитро Валерійович

7

36

Мамонов Владислав Костянтинович

20

37

Мамедова Олександра Віталіївна

20

38

Маханенко Антон  Ігорович

16

39

Міхейчик Катерина Дмитрівна

18

40

Митрофанова Анастасія Дмитрівна

7

41

Москаленко Олександра Сергіївна

19

42

Назарян Артем Едуардович

7

43

Несольона Людмила Олександрівна

15

44

Олійников Павло Вадимович

16

45

Приймак Анастасія Віталіївна

18

46

Репіна Анастасія Олександрівна

7

47

Рожков Михайло Євгенович

7

48

Сакун Андрій Олександрович

7

49

Сліпченко Микита Ігорович

10

50

Смаль Богдан Михайлович

7

51

Смикалова Юлія Русланівна

7

52

Скорич Анастасія Едуардівна

12

53

Товстокорий Володимир Володимирович

7

54

Ткаченко Артем Юрійович

7

55

Трухачова Вікторія Денисівна

7

56

Федоренко Максим Віталійович

7

57

Харебіна Ангеліна Ігорівна

7

58

Харцій Катерина Миколаївна

7

59

Четверяков Михайло Сергійович

17

60

Шульга Олена Андріївна

16

1.2. з біології:

ПІБ

Кількість додаткових балів до балу ЗНО

1

Бацько Марія Ярославівна

19

2

Бухало Дар'я Михайлівна

18

3

Грінченко Анастасія Миколаївна

18

4

Губарєва Яна Дмитрівна

16

5

Дмитришина Євгенія Василівна

20

7

Загоруйко Катерина Євгеніївна

17

11

Несольона Людмила Олександрівна

18

12

Олійников Павло Вадимович

14

13

Соловянчук Катерина Сергіївна

14

   
     
     
         

1.3. з фізики:

ПІБ

Кількість додаткових балів до балу ЗНО

1

Абасов Дмитро Валерійович

19

2

Герасименко Катерина Валеріївна

20

3

Ільїнська Юлія Сергіївна

10

4

Кочаров Павло Андрійович

7

5

Москаленко Олександра Сергіївна

19

6

Сокольник Аліна Андріївна

7

7

Сакун Андрій Олександрович

19

1.4. з географії:

ПІБ

Кількість додаткових балів до балу ЗНО

1

Абасов Дмитро Валерійович

20

2

Бацько Марія Ярославівна

17

4

Близнюкова Анастасія Віталіївна

18

5

Божко Вероніка Костянтинівна

18

6

Бражник Григорій Олександрович

18

7

Геращенко Вікторія Віталіївна

16

8

Губарєва Яна Дмитрівна

16

9

Гуленко Марія Сергіївна

9

11

Давидова Анна Максимівна

7

12

Дещенко Станіслав Вадимович

8

13

Єськова Каміла Вадимівна

16

14

Загоруйко Катерина Євгеніївна

16

15

Зарицький Олексій Васильович

20

16

Зеленська Карiна Євгенівна

8

17

Ісакова Станіслава Дмитрівна

9

18

Каменюка Марія Олександрівна

18

19

Кас`яненко Вікторія Сергіївна

10

20

Ковалевич Валерія Іванівна

10

21

Мирошник Юлія Валеріївна

19

22

Мустафаев Акшин Аяз огли

14

23

Ніколаєва Дар’я Костянтинівна

8

24

Осауленко Єлизавета Олександрівна

9

25

Падалка Дар`я Ігорівна

9

26

Полякова Мелана Антонівна

9

27

Пономарьов Богдан Русланович

9

28

Репіна Анастасія Олександрівна

7

29

Склярова Каміла Юріївна

7

30

Сліпченко Микита Ігорович

9

31

Смаль Богдан Михайлович

9

32

Смикалова Юлія Русланівна

10

33

Ткаченко Артем Юрійович

19

34

Товма Софія Сергіївна

10

35

Чикурова Діана Юріївна

20

36

Чумак Анастасія Дмитрівна

8