22, 23  та 24 ЛЮТОГО СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

СПІВРОБІТНИКИ

22/02

Єлісеєва Тетяна Павлівна, Музей історії університету, директор музею історії університету

Гончарова Зоя Вікторівна, управління проектами в міському господарстві і будівництві, доцент - доцент, кандидат наук

23/02

Солодовник Владислав Анатолійович, Лісового та садово-паркового господарства, старший викладач

Бєляєв Віталій Миколайович, навчально-виробничі майстерні, електрогазозварник 2 розряду

Кисла Марина Вячеславівна, Відділ з питань капітального будівництва, інженер ІІ категорії з проектно-кошторисної роботи

Дулевич Євгенія Євгеніївна, відділ кадрів, iнспектор

Бараннік Валерій Олександрович, інженерної екології міст, доцент - с. н, с., кандидат наук

Псурцева Ніна Олексіївна, будівельних конструкцій, доцент - доцент, кандидат наук

Гладнева Неля Станіславівна, група капітального ремонту, маляр 5 розряду

Білейчук Тетяна Василівна, наукова бібліотека, бiблiотекар 1 категорiї

Карпушенко Марія Юріївна, фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту, доцент - доцент, кандидат наук

Шаповалов Олександр Микитович, будівельних конструкцій, доцент - доцент, кандидат наук

24/02

Колибельнікова Людмила Степанівна, Навчально-методичний відділ, заступник начальника навчально-методичного вiддiлу

Муха Тетяна Олександрівна, містобудування, асистент

СТУДЕНТИ

22/02

Воробйова Валерія Володимирівна, ЕП, 1, МіЕк 2018-1

Гайтан Вікторія Олександрівна, ТСТ, 3, ЕТ 2016-2у

Григорян Даяна Манфредівна, М, 3, ТУР 2016-2

Єськова Карина Андріївна, IМЕМ, 4, ЕОНС 2015-2

Лебідь Анастасія Андріївна, М, 1, МГКТС 2018-2

Мерчанський Руслан Юрійович, М, 4, КН 2015-1

Назаренко Ольга Павлівна, IМЕМ, 4, ЕОНС 2015-2

Овчаренко Кирило Сергійович, ТСТ, 1, ТТ 2018-1у

Павлова Єлизавета Станіславівна, М, 3, МОМГ 2016-1

Підгорнова Дар`я Федорівна, М, 1, М АдмМ 2018-1

Снітко Дмитро Сергійович, М, 1, МОМГ 2018-1

Яцюк Поліна Вікторівна, АДОМ, 4, А 2015-1

23/02

Алатаєв Джамалдій Аслудійович, БУД, 2, ПЦБ 2017-1

Бахарєв Вадим Олегович, М, 2, Сінж 2017-1

Волошин Данило Михайлович, ТСТ, 1, ТТ 2018-2

Дробот Дарина Олександрівна, АДОМ, 2, А 2017-3

Карпенко Анастасія Владиславівна, АДОМ, 1, М МБ 2018-1

Колесніченко Дар`я Сергіївна, М, 4, ГОТ 2015-2

Колій Катерина Максимівна, ЕП, 2, ЕтаОБ 2017-1

Косарєва Ірина В`ячеславівна, ЕОМ, 2, НВДЕ 2017-1

Кулабухов Олександр Олександрович, АДОМ, 2, МБГ 2017-1

Літвіненко Денис Васильович, ТСТ, 3, ТТ 2016-1у

Матросова Світлана Володимирівна, ТСТ, 1, М ТС 2018-1

Мільшин Олександр Євгенович, М, 3, МГКТС 2016-2

Пугач Олексій Васильович, БУД, 3, ПЦБ 2016-1

Темченко Валентин Павлович, БУД, 2, ГКЗ 2017-1

Шабан Мохамед , АДОМ, 1, А 2018-4а

24/02

Горбунова Аліса Ігорівна, М, 4, ТУР 2015-2

Ель Фехілі Ахмед-Валід , АДОМ, 4, А 2015-1

Ельфехілі Мохамед Хамза , АДОМ, 4, А 2015-1

Євменов Роман Олександрович, ЕП, 2, ЕПМГ 2017-1

Іваненко Анастасія Олегівна, М, 2, ГРС 2017-2

Скирда Анастасія Сергіївна, АДОМ, 1, МБГ 2018-2у

Трифанов Кирило Геннадійович, М, 1, М МО 2018-1

Халіна Тетяна Володимирівна, М, 1, МГКТС 2018-2

Шулик Вячеслав Васильович, АДОМ, 4, АрхБС 2015-2

Якін Хамза , АДОМ, 1, Мн АБіС 2018-1

Вступ2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Баннер Довідника 2018

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 607 гостей та користувачі відсутні