19, 20  та 21 ЛЮТОГО СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

СПІВРОБІТНИКИ

19/02

Удалов Ігор Валерійович, експлуатації газових і теплових систем, професор - доцент, доктор наук

Малявіна Ольга Миколаївна, експлуатації газових і теплових систем, доцент - доцент, кандидат наук

20/02

Мамонов Костянтин Анатолійович, ректорат, декан будівельного факультету

21/02

Анісенко Олена Володимирівна, іноземних мов, старший викладач

СТУДЕНТИ

19/02

Догаєв Кирило Віталійович, БУД, 1, ГКЗ 2018-2

Кубарєва Єлизавета Володимирівна, М, 1, ТУР 2018-2

Мірошніченко Вікторія Юріївна, АДОМ, 3, А 2016-2

Муратов Іван Володимирович, БУД, 1, М ПЦБ 2018-2

Носенко Ігор Леонідович, ЕОМ, 1, ЕСЕ 2018-1у

Овчаренко Владислав Ігорович, М, 1, М МО 2018-1

Онасько Микита Олегович, ЕП, 1, МіЕк 2018-1

Перетятько Едуард Олександрович, ЕП, 3, ЕПМГ 2016-1

Плескачевський Владислав Ігорович, М, 4, ГОТ 2015-1

20/02

Бондаренко Віталій Геннадійович, БУД, 6, Мн ПЦБ 2017-1

Бутенко Вадим Васильович, ЕОМ, 1, М СДС 2018-1

Головачов Віталій Вікторович, Аспірантура(очна), 2, Аспір Геодез 2017

Дейнеко Віталій Володимирович, ТСТ, 1, М СТ 2018-1

Колісниченко Дар`я Олегівна, М, 4, ГОТ 2015-1

Лєлюк Віталіна Віталіївна, БУД, 3, ГКЗ 2016-1

Машкова Наталія Вячеславівна, АДОМ, 1, М МБГ 2018-1

Медведєва Карина Сергіївна, БУД, 4, ГКЗ 2015-1

Мищенко Артур Андрійович, ТСТ, 2, ЕТ 2017-1у

Непокритий Олексій Миколайович, ЕОМ, 3, ЕСЕ 2016-2у

Фархат Мохамад , БУД, 1, М ПЦБ 2018-1

Чорноморченко Юрій Анатолійович, ТСТ, 2, ТТ 2017-2

Шуляк Ігор Іванович, АДОМ, 2, МБГ 2017-3у

21/02

Борівський Олександр Романович, ТСТ, 1, ЕТ 2018-1у

Гончар Володимир Миколайович, АДОМ, 2, МБГ 2017-2у

Громов Владислав Олександрович, АДОМ, 2, МБГ 2017-1у

Діулін Андрій Олександрович, М, 4, ТУР 2015-2

Колесник Леонтина Леонідівна, ЕОМ, 3, СДСа 2016-1

Коробкіна Олена Юріївна, IМЕМ, 1, Еко 2018-1

Кочерженко Валерія Костянтинівна, ЕОМ, 1, СДС 2018-1у

Малихіна Карина Андріївна, М, 1, МГКТС 2018-2

Нетреба Микита Андрійович, М, 1, КН 2018-1

Семченко Олексій Олександрович, IМЕМ, 1, НІіТ 2018-1

Хоменко Катерина Олександрівна, БУД, 2, ГКЗ 2017-1у

Червінський Максим Михайлович, ЕП, 1, МіЕк 2018-1

Шпіньов Артем Андрійович, БУД, 1, М ОЗН 2018-1

Вступ2019

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

Баннер Довідника 2018

Олімпіади ХНУМГ 2019

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

На сайті 317 гостей та користувачі відсутні