Шановні учасники Олімпіади ХНУМГ ім. О. М. Бекетова!

Ви реєструвались на нашому сайті.

Повідомляємо вам Ваш логін та пароль для доступу на І-ий тур Олімпіади.

Логін і пароль: Ваш телефон, поданий при реєстрації (без+ та 8 і без проміжків).

І тур — дистанційний, проводиться з 18 березня 2019 року до 18 квітня 2019 року включно.

Завдання І-го туру складається з 20 запитань у вигляді тестів. Розв’язання завдань здійснюється дистанційно протягом 1,5 години.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Ви можете зайти на сторінку Олімпіади з вибраного предмету тільки один раз.

Повідомлення про результати проходження І-го туру зможете отримати або безпосередньо після проходження туру, або воно буде надіслано Вам на e-mail. Також результати Олімпіади будуть оприлюднені на сайті Університету.

Для входу на І-ий тур Олімпіади Ви повинні ввести отриманий по e-mail логін і пароль для певного дистанційного курсу:

Якщо Ви отримаєте необхідну кількість балів, Ви або отримаєте запрошення на ІІ-ий (очний) тур, або після самостійного ознайомлення на сайті, зможете прибути на ІІ-ий тур.

Після проходження ІІ-го туру ви зможете отримати додаткові бали (до 20) до відповідного предмету ЗНО (на ваш вибір, якщо Ви набрали бали з декількох предметів) до спеціальностей, яким надається особлива підтримка (додаток 2)

Бажаємо успіхів та чекаємо Вас на навчання у нашому Університеті!

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ