01 - 08 ВЕРЕСНЯ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

СПІВРОБІТНИКИ

1/09

Дороніна Карина Ахмедівна, фінансово-економічної безпеки,  обліку і аудиту, старший лаборант

Фесенко Людмила Олександрівна, менеджменту і публічного адміністрування, інженер

Журавель Алла Василівна, Відділ контрактної підготовки фахівців, начальник відділу контрактної підготовки фахівців

Ходоровська Ольга Ярославівна, відділ охорони, сторож

Атинян Армен Овікович, технології будівельного виробництва і будівельних матеріалів, доцент - доцент,  кандидат наук

Шевченко Тамара Олександрівна, водопостачання,  водовідведення і очищення вод, доцент - доцент,  кандидат наук

2/09

Богданова Лариса Олегівна, основ архітектурного проектування, старший викладач

Суслова Оксана Ігорівна, Центр заочно-дистанційного навчання, фахівець

Даабул Алла Олександрівна, систем електропостачання та електроспоживання міст, лаборант

3/09Юшкова Наталія Миколаївна, містобудування, лаборант

Решетило Валентина Петрівна, економічної теорії та міжнародної економіки, завідувач кафедри - професор,  доктор наук

5/09

Парасюк Олена Олегівна, менеджменту і публічного адміністрування, асистент

6/09

Матвєєва Наталя Миколаївна, економіки, доцент - доцент,  к. н.,  в. о. завідувача кафедри

Мініна Ніна Сергіївна, іноземних мов, викладач - кандидат наук

Соколова Галина Павлівна, української та російської мов,  як іноземних, старший викладач

7/09

Колесниченко Наталія Олексіївна, експлуатаційно-технічний відділ, інженер

Біжанова Лариса Василівна, відділ матеріально-технічного постачання, провідний інженер

Заратуйко Любов Вікторівна, бухгалтерія, бухгалтер 1 категорiї

8/09

Слєпцова Ольга Равіліївна, господарський відділ, прибиральник службових приміщень

Немченко Ріната Тагірівна, господарський відділ, прибиральник службових примiщень

Колосова Лариса Миколаївна, господарський відділ, прибиральник службових приміщень

Сєдишев Євгеній Серафимович, будівельних конструкцій, старший викладач

Вяткіна Тетяна Ігорівна, студентський клуб, керівник танцювального колективу

Жуков Олександр Сергійович, господарський відділ, двiрник

СТУДЕНТИ

1/09

Бабіч Олександр Олексійович, ТСТ, 4, ТТ 2016-1

Гейченко Віталій Олександрович, АДОМ, 3, МБГ 2017-2

Губарєва Таміла Олександрівна, М, 1, МГКТС 2019-2

Заварза Нікіта Геннадійович, М, 2, ПУіА 2018-1

Кода Володимир Олександрович, ТСТ, 2, М СТ 2018-1

Коломат Аркадій Аркадійович, БУД, 2, М ОЗН 2018-1

Левандовський Богдан Сергійович, ЕОМ, 2, ЕСЕ 2018-1

Марениченко Артур Олександрович, М, 2, КН 2018-1

Сердюк Юлія Андріївна, М, 3, ГРС 2017-1

Сторожко Маргарита Вадимівна, ЕП, 2, М ЕтаОБ 2018-1

Тюрін Андрій Ігорович, БУД, 4, ГКЗ 2016-1

Христофорова Діана Дмитрівна, АДОМ, 1, М АБіС 2019-1

2/09

Ведмідь Максим В`ячеславович, АДОМ, 1, А 2019-2

Водолазський Андрій Романович, ТСТ, 1, М ТС 2019-1

Данилко Артем Сергійович, ЕП, 4, ЕтаОБ 2016-1

Ель Халфі Мохаммед , АДОМ, 2, Мн АБіС 2018-1

Ельхатіб Рана Хані Мохамед, АДОМ, 3, А 2017-4

Кобилкіна Єлизавета Олександрівна, М, 1, ГРС 2019-4

Кульженко Андрій Андрійович, БУД, 2, М ПЦБ 2018-2

Левенець Олександр Миколайович, М, 4, МГКТС 2016-2

Макаров Денис Андрійович, БУД, 3, ПЦБ 2017-2

Макашутіна Дар`я Євгенівна, ТСТ, 1, ТТ 2019-1

Пилипенко Анастасія Вікторівна, БУД, 2, М ПЦБ 2018-1

Рукавіцин Іван Сергійович, IМЕМ, 3, НІіТ 2017-1

Сафонова Каміла Сергіївна, М, 3, ТУР 2017-3

Федун Родіон Сергійович, М, 3, ІСтаТ 2017-1

Фролова Владислава Сергіївна, ТСТ, 1, М ОПР 2019-1

Щербак Валерій Володимирович, ЕОМ, 2, СДС 2018-1у

3/09

Азеріна Маргарита Олександрівна, АДОМ, 1, М АБіС 2019-1

Бондаренко Іван Олексійович, БУД, 2, М ЗУК 2018-1

Василюк Володимир Володимирович, ТСТ, 2, ТТ 2018-1

Горбачова Аліна Андріївна, М, 1, М ТУР 2019-1

Кайдаш Маргарита Анатоліївна, ТСТ, 2, ТТ 2018-1у

Кісленко Яна Сергіївна, IМЕМ, 2, Еко 2018-1

Косяченко Яна Юріївна, АДОМ, 1, А 2019-2

Кураксін Кирило Євгенович, БУД, 2, М ПЦБ 2018-2

Макаренко Катерина Володимирівна, АДОМ, 1, Дизайн 2019-2

Пасюга Олег Олексійович, IМЕМ, 1, НІіТ 2019-2

Перепелиця Анатолій Сергійович, ТСТ, 2, М ЕТ 2018-1

Пронь Ігор Геннадійович, ТСТ, 2, М ЕТ 2018-1

Скрильник Денис Андрійович, БУД, 1, ГКЗ 2019-1

Ткаченко Анастасія Вадимівна, М, 3, МОМГ 2017-1

Ткаченко Крістіна Віталіївна, БУД, 2, М ПЦБ 2018-2

Хассан Шамс , З іноз.ст., 1, ВМ 2018-10

Шевяков Валерій Романович, ЕОМ, 2, СДС 2018-1у

Шелудько Ірина Олександрівна, БУД, 3, ГКЗ 2017-1

4/09

Бондаренко Вікторія Володимирівна, М, 1, ГРС 2019-2

Бондаренко Юрій Юрійович, ТСТ, 2, М ОПР 2018-1

Вербицька Софія Владиславівна, М, 2, МОМГ 2018-1

Гайворонський Ярослав Леонідович, АДОМ, 3, А 2017-1

Горобець Каміла Дмитрівна, М, 1, Сінж 2019-1

Дрижак Єлізавета Миколаївна, М, 3, ПУіА 2017-1

Зименок Вадим Віталійович, ТСТ, 4, ТТ 2016-1

Кохан Володимир Олександрович, IМЕМ, 2, М ГБтаВТ 2018-1

Круглова Дар`я Олексіївна, М, 4, МОМГ 2016-1

Сидоренко Юлія Сергіївна, ТСТ, 1, М ЕТ 2019-1

Твердунова Поліна Сергіївна, М, 1, ГРС 2019-2

Томенко Аліна Геннадіївна, IМЕМ, 2, Еко 2018-1

Шаповалов Ерік Романович, М, 1, УП(кн) 2019-1

5/09

Андрійченко Єлизавета Андріївна, М, 2, М МГКТС 2018-1

Антонов Роман Володимирович, ТСТ, 2, М СТ 2018-1

Велижанина Таїсія Михайлівна, ЕОМ, 3, НВДЕ 2017-1

Вільхівський Олексій Володимирович, АДОМ, 2, М МБГ 2018-2

Доброскок Олександр Віталійович, ЕОМ, 1, СДС 2019-1

Коротун Олександра Сергіївна, ЕП, 3, ЕтаОБ 2017-1

Попов Сергій Олегович, БУД, 1, ГКЗ 2019-2

Сядристий Іван Володимирович, БУД, 1, ПЦБ 2019-1

Хвостиков Антон Юрійович, М, 2, ТУР 2018-3

Хмара Євгенія Павлівна, М, 3, КН 2017-1у

Яворська Аліса Русланівна, АДОМ, 3, А 2017-2

6/09

Бєлєвцев Едуард Максимович, М, 1, ММК 2019-1

Гулак Руслана Вадимівна, IМЕМ, 2, Еко 2018-1

Екши Шевкі Уфук , АДОМ, 3, А 2017-4

Жупінська Аліна Юріївна, АДОМ, 2, А 2018-2

Кашпуренко Дмитро Сергійович, ЕОМ, 1, ЕСЕ 2019-1у

Кіршман  Андрій Олександрович, ЕОМ, 1, М СДС 2019-1

Ланін Юрій Олександрович, БУД, 3, ПЦБ 2017-1

Ляшенко Антон Дмитрович, М, 2, КН 2018-1

Мазієва Вероніка Олександрівна, ЕП, 2, МіЕк 2018-2

Максименко Євгеній Олександрович, IМЕМ, 1, ЦІ ВВ 2019-1у

Малінка Кирило Сергійович, М, 1, ГРС 2019-2

Мосолкова Ольга Олександрівна, АДОМ, 2, М ДАС 2018-1

Ободовська Руслана Вікторівна, ТСТ, 4, ТТ 2016-2

Рудаков Станіслав Станіславович, ТСТ, 2, М СА 2018-1

Санжаровська Альбіна Ігорівна, М, 1, ПУіА 2019-2

Сенько Олена Сергіївна, IМЕМ, 2, М ТЗНС 2018-1

Сиволап Олег Володимирович, IМЕМ, 2, ЦІ ТГВ 2018-1у

Соколов Олег Сергійович, ТСТ, 1, ЕТ 2019-1у

Соловей Віталій Юрійович, БУД, 2, ПЦБ 2018-2у

Холодняк Вадим Володимирович, БУД, 1, М ЗУК 2019-1

Чукурна Олександра Олександрівна, ТСТ, 3, СТ 2017-1у

Шелехань Діана Олегівна, М, 3, ГРС 2017-2

7/09

Авагян Анжеліка Мішаївна, М, 2, М АдмМ 2018-1

Алджаммалі Таір , З іноз.ст., 1, ВМ 2018-7

Груба Олександра Олександрівна, М, 1, М Сінж 2019-1

Медвідьова Валерія Валеріївна, М, 1, ГРС 2019-4

Нефссі Ашраф , АДОМ, 2, А 2018-5р

Нємов Ілля Олегович, ТСТ, 2, М СТ 2018-2

Старченко Владислава Ігорівна, М, 4, ТУР 2016-1

Хроль Владислав Віталійович, М, 2, Сінж 2018-1

8/09

Ал Абссі Мустафа , БУД, 2, ПЦБ 2018-3р

Беценко Валерія Миколаївна, М, 1, ТУР 2019-2

Васищенко Юлія Вадимівна, ЕП, 3, ОіА 2017-1

Ворожейкін Павло Антонович, IМЕМ, 1, М ХІіТк 2019-1

Джеломанов Валерій Валерійович, ТСТ, 2, ТТ 2018-1у

Домалега Дмитро Олександрович, ТСТ, 2, ТТ 2018-1

Карунік Олександра Миколаївна, АДОМ, 3, СПГ 2017-1у

Костенко Артем Ігорович, IМЕМ, 2, НІіТ 2018-1

Крячко Кристина Артурівна, ТСТ, 2, ТТ 2018-1

Лачхаб Мохамед -, АДОМ, 3, А 2017-1

Леонов Валерій Віталійович, ЕОМ, 3, ЕСЕ 2017-2у

Лотоцька Карина Андріївна, БУД, 1, М ЗУК 2019-1

Мартіросян Мгер Каренович, М, 1, М Сінж 2019-1

Немашкало Олександра Сергіївна, ТСТ, 3, ОПР 2017-1

Обуховський Дмитро Олександрович, ТСТ, 2, СА 2018-1у

Орлов Микита Андрійович, БУД, 2, М ПЦБ 2018-2

Селіванова Вікторія Володимирівна, ЕП, 2, М УФБп 2018-1

Семізарова Валентина Олександрівна, М, 1, М ТУР 2019-1

Сорокін Станіслав Михайлович, БУД, 3, ГКЗ 2017-1

Теніцька Юлія Олександрівна, ЕП, 2, ЕтаОБ 2018-1