30 - 31 ЖОВТНЯ СВЯТКУЮТЬ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

СПІВРОБІТНИКИ

30/10

Пан Микола Павлович, економіки, професор - доцент,  кандидат наук,  засл. прац.

Томіна Наталія Сергіївна, Їдальня, кухар ІІІ розряду

Кас`яненко Ганна Михайлівна, господарський відділ, прибиральник службових приміщень

31/10

Солодовников Костянтин Іванович, група капітального ремонту, столяр 2 розряду

Островський Ігор Анатолійович, економічної теорії та міжнародної економіки, доцент - доцент,  кандидат наук

Коненко Віталіна Володимирівна, інформаційно-обчислювальний центр, провiдний iнженер

Корекян Ольга Миколаївна, Навчально-науковий інститут підготовки кадрів вищої кваліфікації, старший iнспектор

СТУДЕНТИ

30/10

Аксьонова Юлія Олегівна, М, 1, УП(м) 2019-1

Ахмедова Раміла Халідівна, БУД, 2, М ЗУК 2018-1

Безкровна Олена Вікторівна, БУД, 2, ГКЗ 2018-1у

Гончарова Олена Олександрівна, М, 1, ММК 2019-1

Зінченко Артем Дмитрович, АДОМ, 4, А 2016-4

Зінченко Софія Юріївна, ТСТ, 1, СТ 2019-1у

Красильников Артем Станіславович, ТСТ, 1, М ОП 2019-1

Мохонько Анастасія Миколаївна, IМЕМ, 2, М Еко 2018-1

Петрова Софія Олександрівна, ЕП, 1, МіЕк 2019-1

Романенко Ліна Андріївна, М, 1, ПУіА 2019-1

Федорчук Юлія Вікторівна, АДОМ, 1, А 2019-1

Ханіков Максим Вікторович, ТСТ, 1, ОПР 2019-1

Шахназаров Карен Арменович, ЕОМ, 2, М ЕСЕ 2018-2

31/10

Абрамченко Андрій Олегович, ЕОМ, 2, НВДЕ 2018-1у

Агаркова Ольга Сергіївна, М, 2, МОМГ 2018-1

Аламі Ахмед , АДОМ, 1, А 2019-3а

Аламі Ахмед , З іноз.ст., 1, ВМ 2018-1

Ал-Масрі Рамзі Газі Мохаммад, З іноз.ст., 1, ВМу 2018-2

Артюх Тетяна Євгеніївна, ТСТ, 1, ЦЗ 2019-1

Ахмедов Марк Станіславович, IМЕМ, 1, ГБтаВТ 2019-1

Берлим Владислав Анатолійович, ТСТ, 1, М ТС 2019-1

Бєлоченко Дарина Сергіївна, М, 2, ПУіА 2018-2

Гонім Авад Ельсаєд Хассанейн, БУД, 4, ПЦБ 2016-2

Гончар Єлизавета Ігорівна, АДОМ, 3, А 2017-5

Гранкін Данило Юрійович, БУД, 1, ПЦБ 2019-1

Єфанов Микита Олександрович, IМЕМ, 1, ЦІ ТГВ 2019-1у

Коваль Ілля Сергійович, АДОМ, 1, М МБГ 2019-2

Костіна Наталія Євгенівна, БУД, 3, ГКЗ 2017-1у

Куліков Олександр Андрійович, ЕОМ, 1, М ЕСЕ 2019-2

Лелюк Дар`я Андріївна, М, 2, ТУР 2018-2

Ляшенко Карина Сергіївна, М, 3, МГКТС 2017-1

Плаксіна Яна Володимирівна, М, 3, МГКТС 2017-1

Сумцов Андрій Дмитрович, АДОМ, 3, А 2017-5

Тімін Олексій Олегович, IМЕМ, 3, ГТ 2017-1у

Трінєва Ганна Костянтинівна, БУД, 4, ГКЗ 2016-1

Черевичний Ігор Романович, АДОМ, 1, М МБГ 2019-2

Шамов Дмитро Глібович, IМЕМ, 1, ГБтаВТ 2019-1

Шевела Альона Сергіївна, БУД, 3, ПЦБ 2017-1у

Шевцова Марина Павлівна, М, 2, М МО 2018-1

Шевченко Євген Михайлович, ЕОМ, 1, ЕСЕ 2019-1у

Шевченко Єлизавета Сергіївна, ТСТ, 2, ТТ 2018-1у

Щербина Станіслав Ігорович, БУД, 1, ПЦБ 2019-1у

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 178 гостей та користувачі відсутні