01 IMG 589916-17 квітня 2014 року студенти факультету «Економіки і підприємництва», які поглиблено вивчають правові дисципліни, прийняли участь у другому турі олімпіади з «Інтелектуальної власності», і показали високі інтелектуальні здібності та продовжили ланцюг перемог, започаткований кафедрою правового забезпечення господарської діяльності, яка кваліфіковано підготувала студентів, один з яких зайняв друге місце у другому турі олімпіади у 2013 році.

Цього року у олімпіаді прийняли участь 150 студентів з провідних вищих навчальних закладів з усієї України, в тому числі і студенти, які здобувають спеціальність «Інтелектуальна власність». Студентки другого курсу Золочевська Кристина Віталіївна, Задорожня Юлія Віталіївна, Зубенко Ірина Віталіївна зайняли сьоме, одинадцяте та сімнадцяте місця відповідно.

Підготовка студентів здійснювалася під керівництвом старшого викладача кафедри правового забезпечення господарської діяльності Бровдій Алли Михайлівни. Щиро вітаємо наших студентів, які показали ґрунтовні знання, що є результатом плідної праці студентів і викладачів кафедри. Бажаємо учасникам Олімпіади майбутніх перемог і підтвердження високо статусу і рівня освіти в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

02 IMG 589703 IMG 590304 IMG 590405 IMG 5905

баннер ТСЛ