01 117 квітня 2014 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбулась міжнародна науково-практична конференція «Геоінформаційна підтримка сталого розвитку міст».

Учасників і гостей конференції привітали:

БАБАЄВ В.М. – ректор ХНУМГ ім. О.М. Бекетова;

ШУТЕНКО Л.М. – почесний ректор ХНУМГ ім. О.М. Бекетова;

ХАРЧЕНКО В.Ф. – проректор з наукової роботи ХНУМГ ім. О.М. Бекетова;

РИЩЕНКО Т.Д. – декан містобудівельного факультету ХНУМГ ім. О.М. Бекетова;

МАМОНОВ К.А. – завідуючий кафедрою ГІС, оцінки землі та нерухомого майна.

04 6В рамках конференції діяло три секції:

• Електронне місто: концепція ХХІ сторіччя.
  • Геодезичне забезпечення підтримки сталого розвитку міст.
  • Формування економічної складової розвитку і функціонування міст засобами ГІС.

05 4На пленарному засіданні з доповідями на теми актуальних питань геоінформаційної підтримки сталого розвитку міст виступили:

ШИПУЛІН В.Д. – к.т.н., професор кафедри ГІС, оцінки землі та нерухомого майна ХНУМГ ім. О.М. Бекетова;

ШОСТАК І.В. – д.т.н., професор кафедри інженерії програмного забезпечення Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «ХАІ»;

ПОМОРЦЕВА О.Є. – к.т.н., доцент кафедри ГІС, оцінки землі та нерухомого майна ХНУМГ ім. О.М. Бекетова;

ШАУЛЬСЬКИЙ Д.В. – асистент кафедри ГІС, оцінки землі та нерухомого майна ХНУМГ ім. О.М. Бекетова;

Аль Манасра РАМІ – магістр геоінформаційних систем і технологій, ГІС-інженер Intetics Geo.

ЄВСЮКОВ М.С. – магістр геоінформаційних систем і технологій, ГІС-інженер Intetics Geo.

10 10

Захід був організований і проведений на досить високому рівні і отримав схвальні відгуки гостей і учасників.