1

2

3

4

Аспірантура

5

1 2012 01 14 3014 січня 2012 року Харківська національна академія міського господарства провела День відкритих дверей

Академію відвідало близько 600 учнів та їх батьків, які представляли 85 шкіл Харкова,
14 технікумів.

Харківська область була представлена містами: Зміїв, Лозова, Золочів, Чугуїв, Дергачі, Люботин, Ізюм, Балаклея, Первомайськ, Куп’янськ, Вовчанськ.

До академії завітали гості з областей: Донецької, Полтавської, Дніпропетровської, Сумської, Луганської, Кіровоградської та м. Ялти.

Активну участь у заході прийняли всі факультети академії на чолі з деканами, адміністративні служби, студентський клуб, Центр «Мегаполіс», Центр високих технологій, бібліотека, спортивний комплекс, музей.

Кожний факультет академії було представлено окремим стендом; відвідувачі одержували інформацію від представників факультетів, інформативно-довідковий матеріал. Студенти-архітектори у присутності гостей малювали світлини академії.

В актовій залі перед гостями з новорічними привітаннями виступили представники студентського клубу академії – учасники художньої самодіяльності.
Гостей привітав ректор академії проф. Бабаєв Володимир Миколайович.

У своєму вітальному слові Бабаєв В. М. подякував всім гостям і присутнім за виявлений інтерес до академії, зробив короткий екскурс з її історії та сьогодення. Присутні почули, що у 2012 році академія відмічає 90 років з дня заснування та 150 років від дня народження академіка архітектури Олексія Миколайовича Бекетова. ХНАМГ найстаріший в Україні вищий навчальний заклад галузевого спрямування. Готує кваліфікованих фахівців, здатних вирішувати проблеми урбанізованих територій України та здійснювати програми, спрямовані на підвищення рівня життєзабезпечення великих міст. ХНАМГ - потужний сучасний навчально-науковий комплекс, до складу якого входять 2 технікуми, 10 факультетів, навчально-консультаційні центри у 8 областях України, аспірантура, докторантура, галузеві науково-дослідні підрозділи. Загальна чисельність студентів становить понад 16 тисяч, у т.ч. майже 600 іноземних  студентів з 30 країн світу. Навчання здійснюється за 14 напрямами підготовки більш 30 спеціальностями, серед яких є унікальні для ВНЗ України: «Світлотехніка та джерела світла» та «Управління проектами».

Функціонують 8 наукових шкіл, спрямованих на сталий розвиток міст.

Діяльність ХНАМГ одержала міжнародне визнання завдяки активній співпраці з навчальними та науковими закладами 20 країн світу. Академія є членом Міжнародної асоціації університетів, Європейської федерації національних інженерних асоціацій.

Випускники академії працюють на посадах в органах місцевого самоврядування, ЖКГ, будівництва та ін. Їх знання і досвід допомагають області й місту в розв’язанні як сьогоденних питань, так і екстремальних ситуацій (ліквідація аварії в м. Ізюмі, м. Лозова, проблеми теплопостачання в м. Первомайському та інші).

Також з вітальним словом виступив почесний ректор академії проф. Шутенко Леонід Миколайович.

Перед учасниками виступили представники факультетів:

Інженерної екології міст – проф. Стольберг Фелікс Володимирович, зав. кафедрою інженерної екології міст, д.т.н., академік Української екологічної академії наук, Лауреат державної премії України в області науки і техніки;

Містобудівельного – доц. Рищенко Тетяна Дмитрівна, к.т.н., декан містобудівельного факультету;

Економіки і підприємництва – проф. Торкатюк Володимир Іванович, зав. кафедрою економіки будівництва, д.т.н., заслужений професор Харківської національної академії міського господарства, академік Міжнародної Кадрової Академії при ЮНЕСКО та Раді Європи, академік Академії будівництва України;

Менеджменту – проф. Писаревський Ілля Матвійович, д.е.н., зав. кафедрою туризму і готельного господарства, декан факультету менеджменту, академік Академії будівництва України;

Далі виступив випускник академії 2009 року Штонденко Костянтин, керівник проектів відділу маркетингу треста Жилбуд-1.

Про умови вступу до академії, Правила прийому розповів проректор з керівництва та координації навчально-виховної роботи навчально-методичного комплексу, відповідальний секретар Приймальної комісії академії Малєєв Олександр Іванович.

2 2012 01 14 67Для відвідувачів були організовані екскурсії, які висвітили різномаїття студентського, наукового життя, продемонстрували високий професійний  рівень освітньо-виховного процесу в ХНАМГ. Гості відвідали Центр високих технологій, де були представлені тривимірні моделі проекту «Моя рідна школа», розроблений студентами академії в рамках дистанційного курсу, а також цифрова бібліотека академії, яка дозволяє своєчасно знаходити потрібні підручники, посібники, монографії, методичні вказівки в стінах академії і на відстані від неї. Гостям продемонстрували роботу Web-порталу корпоративної інформаційної системи з доступом до розкладу занять, робочих планів, інформації про успішність студентів.

В читацьких залах, залі електронної бібліотеки та абонементі гостям продемонстрували багатство книжкових фондів бібліотеки академії.

У Музейному комплексі майбутні абітурієнти та їх батьки побачили історичні докази славного минулого академії, отримали уявлення про традиції культурно-освітнього центру, яким є академія в місті.

3 2012 01 14 75Атмосферу студентської аудиторії гости відчули в стінах іменних аудиторій (ім. професорів Ю. І. Бутенка, В. І. Полосухіна, І. А. Абрамовича), які облаштовані  сучасними мультимедійними засобами організації навчального процесу і розраховані на потоки в 250 слухачів.

З науковими школами і передовими розробками в галузях міського господарства відвідувачі ознайомилися в Центрі Мегаполіс.  Безпосередньо беручи участь в реальних крупних проектах, таких як Програми розвитку і реформування житлово-комунального господарства м. Харкова і  Харківської області і ін., студенти і аспіранти отримують досвід, необхідний їм для подальшого працевлаштування, мають можливість публікувати результати своєї роботи в наукових збірках, в той же час покращується якість їх вчення, яке є одним із пріоритетів за Болонським процесом.

 

Фото звіт про проведення дня відкритих дверей можна подивитися у фотогалереї

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні