01 IMG 110910 квітня традиційно відбулася зустріч учнів школи розвитку «Мер міста» для лідерів місцевого самоврядування шкіл м. Харкова з викладачами Університету.

Кращі учні, що відвідували школу розвитку протягом року, презентували свої проекти, а професорсько-викладацький склад ХНУМГ імені О.М. Бекетова:

• доцент кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві, кандидат технічних наук, практичний психолог - Мельман Вікторія Олександрівна,
  • доцент, кандидат економічних наук кафедри Фінансово економічної безпеки, обліку і аудиту - Карпушенко Марія Юріївна,
  • доцент, кандидат економічних наук кафедри економічної теорії - Федотова Юлія Володимирівна,
  • аспірантка кафедри Світотехніки і джерел світла - Король Ольга Вікторівна

уважно вислухали учнів, внесли свої доповнення та побожання по удосконаленню проектів школярів.

По завершенню заняття Мельман Вікторія Олександрівна провела для учнів майстер-клас на тему «Майстерство презентації».

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ