01 DSC 7392З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання наказом МОН України № 1820 від 23.12.2013 р. Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова був обраний базовим вищим навчальним закладом для проведення у 2013/2014 навчальному році ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Транспортні системи", яка пройшла в період з 9 по 11 квітня  2014 року.

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова має певний досвід щодо організації проведення Всеукраїнських студентських олімпіад. Підтвердженням тому є те, що з 2012 і по сьогоднішній день університет є базовою організацією з проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Транспортні системи». Після закінчення кожної олімпіади проводився їх ретельний аналіз, визначалися необхідні вимоги та умови до учасників і методик проведення олімпіад.

02 DSC 7378

Олімпіаду було проведено у два тури.

1-й тур – тестування, вирішення задач (4 задачі);

2-й тур – вирішення комплексного завдання.

В Олімпіаді приймали участь 44 студенти 3, 4, 5 курсів технічних та політехнічних вищих навчальних закладах України. Були присутні учасники з наступних міст: Маріуполь, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Луганськ, Донецьк.

За результатами олімпіади переможцями стали:

1 місце - Жукова Анастасія Володимирівна студентка 5 курсу факультету менеджменту Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова;

2 місце - Дахно Максим Сергійович студент 4 курсу факультету транспортних систем Харківського національного автодорожнього університету;

2 місце - Карпенко Наталя Сергіївна студентка 5 курсу транспортного факультету Запорізького національного технічного університету;

3 місце - Юзбашян Тигран Рубенович студент 4 курсу факультету інформаційних і транспортних систем та технологій Академії митної служби України.

Вступ2019

VstupINFO