DSC 0055Вийшов у світ новий збірник щорічного літературно-художнього альманаху Академії «Наш сучасник» (випуск 6 «З вірою і надією»).

До альманаху ввійшли розділи «Поезія», «Поетична проза», «Художня проза», «Близьке минуле», «Наш форум» та «З посмішкою по життю».

До розділу «Поезія» ввійшли вірші студентів, викладачів, співробітників Академії та учасників студентських літературно-поетичних конкурсів, що проводив профком студентів Академії. В розділі «Художня проза» вміщені оповідання, казки, психологічні роздуми, романтичні історії. До розділу «Близьке минуле» ввійшли спогади професора архітектури О.К. Терзяна та випускників Академії. В розділі «Наш форум» надруковані студентські есе, що підготовлені в контексті курсу «Город как социальная система», що читає доцент кафедри філософії та політологіїї Л.О. Радіонова. В розділі «З посмішкою по життю» вміщені гумаристичні та цікаві історії з колекції доцента кафедри теоретичної та загальної електротехніки Ю.П. Колонтаєвського «Мысли (в основном об электричестве и опытах с ним), услышанные и произнесенные вслух».

До збірки увійшли поетичні і художні твори 50 авторів. Альманах порадує вас новими творчими здобутками авторів, вже відомих з попередніх наших збірників, і відкриє перед вами нові творчі таланти студентів та людей, добре знайомих в нашій Академії.

Ми і світ довкола нас. Хто ми, люди 21 століття. Яким бачимо сьогоднішній день. Що нас турбує, а що радує. До чого прагнемо і про що мріємо. Що є для нас святинею.

Наше минуле та сьогодення. Про це і багато що інше міркують автори, люди трьох поколінь, чиї твори і спогади увійшли до нашої нової збірки. Це ще одна можливість доторкнутися до думок, відчуттів, настроїв авторів, які уміють знаходити промінь сонця в похмурих днях, роздивитися посмішку серед смутних облич, і донести це до читача.

Вони щирі в своїх міркуваннях і не втрачають віру в людей і в майбутнє.

Тут приклади істинного кохання, вірності та честі людей, що мають життєвий досвід, їх відданості своїм принципам і справі, якій служать; і відчуття людей, які тільки вступають у доросле життя; їх мудрість і світогляд.

Тут мрії молоді, що не лише уміє мріяти, але і здатна втілювати свої мрії в життя.

Докладно можна ознайомитися на офіційному сайті Академії у цифровому репозиторії.

Відділ позанавчальної роботи

Фотогалерея презентації