1

2

3

4

5

DSC 0055Вийшов у світ новий збірник щорічного літературно-художнього альманаху Академії «Наш сучасник» (випуск 6 «З вірою і надією»).

До альманаху ввійшли розділи «Поезія», «Поетична проза», «Художня проза», «Близьке минуле», «Наш форум» та «З посмішкою по життю».

До розділу «Поезія» ввійшли вірші студентів, викладачів, співробітників Академії та учасників студентських літературно-поетичних конкурсів, що проводив профком студентів Академії. В розділі «Художня проза» вміщені оповідання, казки, психологічні роздуми, романтичні історії. До розділу «Близьке минуле» ввійшли спогади професора архітектури О.К. Терзяна та випускників Академії. В розділі «Наш форум» надруковані студентські есе, що підготовлені в контексті курсу «Город как социальная система», що читає доцент кафедри філософії та політологіїї Л.О. Радіонова. В розділі «З посмішкою по життю» вміщені гумаристичні та цікаві історії з колекції доцента кафедри теоретичної та загальної електротехніки Ю.П. Колонтаєвського «Мысли (в основном об электричестве и опытах с ним), услышанные и произнесенные вслух».

До збірки увійшли поетичні і художні твори 50 авторів. Альманах порадує вас новими творчими здобутками авторів, вже відомих з попередніх наших збірників, і відкриє перед вами нові творчі таланти студентів та людей, добре знайомих в нашій Академії.

Ми і світ довкола нас. Хто ми, люди 21 століття. Яким бачимо сьогоднішній день. Що нас турбує, а що радує. До чого прагнемо і про що мріємо. Що є для нас святинею.

Наше минуле та сьогодення. Про це і багато що інше міркують автори, люди трьох поколінь, чиї твори і спогади увійшли до нашої нової збірки. Це ще одна можливість доторкнутися до думок, відчуттів, настроїв авторів, які уміють знаходити промінь сонця в похмурих днях, роздивитися посмішку серед смутних облич, і донести це до читача.

Вони щирі в своїх міркуваннях і не втрачають віру в людей і в майбутнє.

Тут приклади істинного кохання, вірності та честі людей, що мають життєвий досвід, їх відданості своїм принципам і справі, якій служать; і відчуття людей, які тільки вступають у доросле життя; їх мудрість і світогляд.

Тут мрії молоді, що не лише уміє мріяти, але і здатна втілювати свої мрії в життя.

Докладно можна ознайомитися на офіційному сайті Академії у цифровому репозиторії.

Відділ позанавчальної роботи

 

Фотогалерея презентації

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 288 гостей та користувачі відсутні