1

2

3

4

Аспірантура

5

01 image003Презентація програми стажування у компанії «Філіп Моріс Україна» для студентів студентів 4 та 5 курсів спеціальності «Економіка підприємства» і «Облік і аудит».

Завдяки особистому сприянню старшого викладача кафедри «Економіка будівництва» Железнякової Ірини Леонідівни студенти зустрілися із спеціалістом по роботі з персоналом (HR) компанії ПрАТ «Філіп Морріс Україна» Ольшанською В.М.

Впродовж надзвичайно цікавої бесіди представник компанії розповіла основні дані про компанію «Філіп Морріс Україна», а саме: компанія є лідером Українського ринку тютюнових виробів, має 14 регіональних офіси, а кількість працівників компанії досягає понад 1 400 осіб, з 2006 р. новий сучасний виробничий центр компанії розпочав свою діяльність і у м. Харкові. Як партнер з розвитку кар‘єри міжнародної організації «Students in Free Enterprise» компанія організовує конкурси для студентів-членів SIFE.

02 image004 

Після розгляду основних питань функціонування і розвитку компанії Ольшанська В.М. сконцентрувала увагу на питаннях програм стажування для студенів 4 і 5 курсів, а також випускників Університету. Доповідач розкрив специфічні риси, послідовність проходження і переваги двох програм стажування: «Smart start» та «Aspire!».

03 image005Студенти з великим інтересом проаналізували можливості програми «Smart start», а саме: професійні тренінги, можливість отримання цінного досвіду у відділі «Фінансів», втілення індивідуальних проектів. Під час проходження стажування за цією програмою компанія пропонує оплачуване стажування (протягом 5 місяців) за гнучким графіком, перспективу працевлаштування для найкращих стажерів і можливість практичного застосування здобутих знань бізнесу. На питання студентів, які саме вимоги ставляться до потенційних стажерів спеціаліст по роботі з персоналом компанії перерахувала наступні вимоги: навчання в Університеті на 4-ому або останньому курсі, наявність попереднього досвіду стажування або участь у студентських організаціях, володіння англійською мовою на рівні Upper-intermediate і вище, комунікабельність, цілеспрямованість, та наявність яскраво виражених лідерських якостей.

04 image006Окремо Ольшанська В.М. зупинилася і на аспектах стажування за програмою «Aspire!» – програмою, яка передбачає протягом двох літніх місяців співпрацю стажера з фахівцем із забезпечення збуту у форматі «Job Shadowing» (стажер спостерігає та бере участь у виконанні фахівцем щоденних завдань). 80% стажування відбувається «в полях», коли стажер разом зі своїм наставником відвідує роздрібні торгові точки та навчається мистецтву продажів, разом з тим виконуючи реальні бізнес завдання.

В переліку питань студентів до спеціаліста компанії прозвучало питання, на базі яких саме відділів компанії здійснюється стажування. Відділами, які нині зацікавлені у майбутніх співробітниках, за словами Ольшанської В.М. є: відділ маркетингу, відділ фінансів, відділ по роботі із персоналом, відділ продажів, корпоративний відділ, а також виробничий відділ.

Доповідач також розкрила основну послідовність відбору потенційних стажерів на відповідні посади компанії. Такими кроками виступають: відбір за результатами розгляду наданих резюме, аналітичне тестування, HR інтерв'ю, фінальний відбір.

05 image007 

Наприкінці зустрічі спеціаліст по роботі з персоналом компанії «Філіп Морріс Україна» Ольшанська В.М. запропонувала всі бажаючим студентам заповнити анкети із заявкою на участь у програмі стажування. Окрім того, відповіла на всі питання студентів і викладачів кафедр факультету «Економіка і підприємництво» про участь компанії у екологічних та інвестиційних проектах України, про рівень оплати праці співробітників, а також соціальні програми компанії.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні