1

2

3

4

Аспірантура

5

01 image001Відбулося проведення процедури захисту дипломних робіт слухачами другої вищої освіти за спеціальністю 7.03050901 «Облік і аудит», що навчалися на базі Навчально-консультаційних центрів кафедри «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» у містах Євпаторія, Генічеськ, Куп'янськ.

На захист було представлено дипломні роботи слухачів групи: Бараннікової Н.Б., Гой Г.І., Гонтаренко О.В., Драгунова Є.С., Евентової Н.В., Ісаєва І.В., Момот К.В., Оніщенко В.О., Панченко В.В., Піскун О.В., Свір Т.О., Торяник В.В., Шипіцина О.В.

Захист дипломних робіт відбувався на відкритому засіданні Державної екзаменаційної комісії. Під час захисту майбутні спеціалісти з обліку і аудиту представили вміння поєднувати набуті теоретичні знання з практичними навичками та виражати власні наукові переконання. Кожен із випускників продемонстрував якість підготовки і захисту дипломної роботи, проявив високий ступінь професійної підготовки, здатність до самостійного мислення, а також до самостійної практичної діяльності. Всі представлені на захист дипломні роботи відповідали головній меті їх підготовки – засвідчення дипломантом здобутих професійних знань з обліково-аналітичного й контрольно-аудиторського процесів за весь період навчання за фахом «Облік і аудит».

Під час підведення підсумків роботи Державної екзаменаційної комісії завідувач кафедри проф. Момот Т.В. зазначила, що автори кожної з представлених на захист дипломних робіт підтвердили глибоке і творче вивчення конкретного питання теорії та практики обліку і аудиту з елементами поглибленого аналізу, опанування методів наукового дослідження, прикладне застосування теоретичних знань з бухгалтерського і податкового обліку, аудиту, контролю, економічного аналізу, а також практичних навичок, набутих у процесі навчальної, виробничої та переддипломної практики на підприємствах, установах і в організаціях.

Доброю традицією кафедри стало відвідування музейного комплексу Університету після проведення процедури захисту дипломних робіт. Директор музею Єлисєєва Т.П. щиро привітала випускників із успішним захистом дипломних робіт. Також Єлисєєва Т.П. розповіла екскурсантам про історію та розвиток Університету, починаючи з моменту створення Всеукраїнського технікуму комунального господарства в 1922 р. і до наших днів. Слухачі мали можливість ознайомитися з музейними документами, фотографіями, експонатами, присвяченими життю О.М. Бекетова, та творчістю викладачів та студентів Університету.

02 image002 

Викладачі кафедри щиро вітають випускників із успішним захистом та закінченням навчання!

Вітаємо наших випускників і бажаємо успіхів у реалізації всіх планів! 

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Ректорат
Дата 25.01.21 10:00 - 11:00

Засідання Ректорату відбудеться у конференц-залі №2 о 10:00

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 160 гостей та 0 користувачів