1

2

3

4

5

01 IMGP094519 грудня 2013 року о 15.30 на базі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова за запрошенням кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві відбулося відкрите засідання членів Координаційної ради Харківської міської організації учнівського самоврядування.

У заході взяли участь члени Координаційної ради ХМОУС, члени районних дитячо-юнацьких організацій, автори проектних ініціатив (понад 100 осіб), керівники проектів, куратори учнівського самоврядування, представники Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

Від Університету були присутні завідувач кафедри УПМГБ д.т.н., професор Чумаченко І.В., директор «Бізнес-інкубатору» ХНУМГ, к.е.н., доцент кафедри УПМГБ Мущинська Н.Ю., координатор проекту «Школа юного менеджера з управління містом», к.т.н., доцент кафедри УПМГБ Мельман В.О.

На засіданні були розглянуті питання проектної діяльності шкільних дитячо-юнацьких громадських організацій, представлено банк учнівських проектів ХМОУС. У ході проведення традиційного ярмарку проектів «Марафон унікальних справ» відбулась презентація проектних ініціатив, запропонованих для реалізації в межах діяльності міської організації у 2014 році.

02 IMGP0941Директор «Бізнес-інкубатору» ХНУМГ Мущинська Н.Ю. розповіла школярам про можливості реалізації бізнес-проектів студентами, запросила учнів прийняти участь у заходах, спрямованих на підтримку бізнес-ідей, що відбуваються в Університеті.

Завідувач кафедри УПМГБ проф. Чумаченко І.В. та викладачі кафедри підтримали проектні ініціативи школярів, відповіли на запитання, дали рекомендації щодо розвитку проектів, а також досягли домовленостей щодо проведення майстер-класу з проектного менеджменту на базі лабораторії управління проектами у рамках Дня відчинених дверей Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова 18 січня 2013 року.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 225 гостей та користувачі відсутні