phoca thumb l img 1888Харківське відділення Науково-технічного товариства комунального господарства та побутового обслуговування України спільно з Харківською національною академією міського господарства провели з 13 по 17 червня ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Проблеми, перспективи та нормативно-правове забезпечення енерго-, ресурсозбереження в житлово-комунальному господарстві».

Від Академії активну участь у конференції прийняли декан факультету підвищення кваліфікації та перепідготовки керівних кадрів і спеціалістів житлово-комунального господарства, доцент кафедри міської та регіональної економіки Прасол В.М., доцент кафедри міської та регіональної економіки Величко В.В., редактор ХНАМГ Кононенко О.Ф.

Фотоматеріали

Корисні поради