01 1645222 листопада 2013 року в рамках виїзного практичного заняття професора Белової Л.О. з дисципліни «Публічне адміністрування» відбулася зустріч Голови Сергія Івановича Чернова зі студентами п’ятого курсу спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» кафедри управління проектами в міському господарстві і будівництві.

На зустрічі були присутні доцент Мельман В.О. і фахівці відділу по роботі з громадськістю та ЗМІ Харківської обласної ради.

Сергій Чернов розповів про ініціативи та конкурси, запроваджені обласною радою; висловив своє бачення щодо специфіки національної управлінської моделі; зупинився на законодавчому супроводі служби в органах місцевого самоврядування; говорив про проблеми, які виникають в роботі управлінців, а також про перспективи, які відкриває перед ними діяльність менеджера.

У ході спілкування Сергій Чернов відповів на запитання викладачів і студентів, зокрема дав згоду на проходження студентами переддипломної практики в обласній раді, де вони матимуть можливість поспостерігати за роботою депутатів у постійних комісіях та на пленарних засіданнях, долучитися до роботи працівників виконавчого апарату облради.

З деталями зустрічі можна ознайомитися на сайті Харківської обласної ради

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ