1

2

3

4

Аспірантура

5

01 DSC0543307.11.2013 р. у стінах Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова для лідерів учнівського самоврядування в Школі розвитку «Мер міста» було проведене заняття на тему: «Історія, проблеми та перспективи розвитку міста Харкова». Заняття було проведено к.т.н., доцентом кафедри міського будівництва Жидковою Тетяною Володимирівною.

Учні дізнались в чому полягає містобудівна діяльність міської влади; що є основним документом, який регламентує розвиток міста, який вплив на створення комфортного середовища в місті мають зелені насадження, водні поверхні, конфігурація забудови.

Були представлені матеріали щодо розвитку міста Харкова від часів його заснування до теперішнього часу; схеми планування, старі фотографії будинків; фрагменти дипломних і магістерських робіт випускників спеціальності «Міське будівництво і господарство».

Лідери міського самоврядування представили свої пропозиції, щодо забудови міста Харкова, задавали питання та отримували цікаві та вичерпні відповіді.

 

Фотозвіт

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 296 гостей та користувачі відсутні