01 IMGP4479Під гаслом «Разом до успіху» в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова вже традиційно проходять зустрічі студентського активу з ректором та адміністрацією університету.

Ці зустрічі, у формі відкритої і чесної розмови, допомогли вирішити багато питань студентів: створення новітніх лабораторій для проходження практичних занять, ремонт їдальні, обладнання в університеті кавових автоматів, вело-парковки і камери зберігання. Безліч питань були задані на таких зустрічах ректору Володимиру Миколайовичу Бабаєву, і всі вони знайшли свої відповіді та практичні рішення.

02 IMGP448103 IMGP4483 

04 IMGP448705 IMGP4489 

Цього року вперше пройшла зустріч у новому форматі - зі студентами-першокурсниками. Хоча вони ще зовсім недавно надійшли в Університет, але вже мають свої запитання та пропозиції. 

06 IMGP449207 IMGP4494 

Відкриваючи зустріч, Володимир Миколайович приділив увагу тим позитивним і негативним аспектам роботи, які присутні - це і наші досягнення, і наші поточні проблеми. 

08 IMGP448409 IMGP4485 

Наш Університет об'єднує більше 15 тисяч студентів з 40 країн світу. Престижність ВНЗ підтверджена визнанням провідних українських та міжнародних рейтингів, нагородами лідера в сфері освіти України. Наші випускники мають значні конкурентні переваги на ринку праці, що підтверджується їх високою кваліфікацією і затребуваністю.

Наші студенти є переможцями Міжнародних конкурсів і змагань, науково-практичних семінарів, олімпіад та конкурсів.

На жаль, необхідно констатувати і той факт, що не всі студенти справляються з навчальним навантаженням, мають хороші показники успішності, займають активну життєву позицію. І лише спільними зусиллями - студентства та адміністрації - можна кардинально змінити відносини всіх студентів до навчання, побуті, студентського життя.

10 IMGP450311 IMGP4504 

Подякувавши ректорy за можливість відкритого діалогу та допомоги в різних проблемах, студенти поділилися своїми думками та пропозиціями. Більшість питань, які розглядалися на зустрічі, були присвячені проблемам, що виникають у гуртожитках. Ці питання взяті на контроль особисто ректором. Піднімалися питання, пов'язані зі стипендіями, інформаційною роботою серед студентів та абітурієнтів, питання, що торкаються навчальний процес, працевлаштування випускників та багато іншого. 

12 IMGP449914 IMGP4505Результатом зустрічі з Володимиром Миколайовичем Бабаєвим стало не тільки вирішення багатьох поточних питань, пов'язаних з навчальним процесом і студентським життям, а й усвідомлення першокурсниками того, наскільки важлива думка кожного студента в Університеті.

Адже тільки спільними зусиллями студентів-бекетовцев та адміністрації наш університеті зможе стати одним з кращих в Україні.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 226 гостей та користувачі відсутні