01 GermanyПРЕС-РЕЛІЗ

ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції

«Гендерна політика міст: історія і сучасність»

24 жовтня в рамках III Міжнародної науково-практичної конференції «Гендерна політика міст: історія і сучасність» за підтримки муніципалітету м.Відень, фонду «Відродження» (проект «Київські діалоги»), Інституту «Go-Governance» (м.Відень (Австрія ), міжнародного проекту «OPEN for young women» відбулася експертна зустріч українських вчених, представників виконавчих органів місцевого самоврядування з європейськими фахівцями:

- Урсулою Бауер, керівником відділу гендерної мейнстрімінгу Віденського міської ради, координатором проектів з організації та безпеки міста (м. Відень, Австрія);

- Брігітте Цепф, заступником бургомістра (м. Швайг, регіон Нюрнберг, Німеччина);

- Мариною Лось, Координатором проекту "OPEN for young women" в Україні.

- Паулою Старрі, Technische Universität Chemnitz (Німеччина).

02 Avstry03 Germany1

04 Germany205 Germany3

Були актуалізовані питання формування соціальної політики великого міста (гендерний аудит міста, гендерна бюджетування), а також інтеграції гендерних індикаторів в стратегії сталого розвитку міст.

Гендерний центр Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова під керівництвом доц. Н.В. Бібік планує продовжити співпрацю з європейськими експертами з вироблення підходів до включення «гендерних індикаторів якості міського простору» в муніципальну політику.

Вступ2019

VstupINFO