01 19 жовтня 2013 року в Музейному комплексі Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова відбулося шанування професора кафедри світлотехніки та джерел світла Намітокова Кемаля Кадировича у зв’язку з 90-річчям із дня народження, 40-річчя трудової діяльності в ХНУМГ імені О.М. Бекетова, нагородження Золотою медаллю імені А.М. Підгорного та орденом «За заслуги ІІІ ступеня».

У виставковому залі «Старий Харків» під звуки живої музики пройшла виставка на якій відбулася презентація Альманаху музею присвяченого трудовій діяльності К.К. Намітокова.

02 503 804 2

На урочистому зібранні ювіляра привітали ректор Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова професор Бабаєв Володимир Миколайович, Проректор з наукової роботи професор Харченко В.Ф., декан факультету електропостачання та освітлення міст Поліщук В.М., колеги, друзі, учні із всієї України.

05 3

06 6У спілкуванні з К.К. Намітоковим були підкреслені притаманні йому риси глибокої порядності і людяності, багатого життєвого досвіду і професіоналізму, таланта науковця і організатора.

Шановному Ювіляру побажали багато років активної і плідної праці, здоров'я міцного, щастя без ліку, благополуччя та довгого віку.

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці