Квота 2

Розпочато реєстрацію на творчі конкурси зі спеціальностей:

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація,
191 Архітектура та містобудування

для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб, а також для тих вступників на місця державного замовлення, що приймають участь у конкурсі за квотою-2.

Кінцева дата прийому заяв та документів для реєстрації для участі у творчих конкурсах для спеціальностей 023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво та 191 Архітектура та містобудування - 14.08.2022.

Графік проведення творчих конкурсів (по спеціальностям):

023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація – 15.08.2022 р. з 9.00 год. до 13.00 год.

191 Архітектура та містобудування – 15.08.2022 р. з 14.00 год. до 17.00 год.

Для дистанційної реєстрації вступник має надіслати на електронну адресу

• заповнену заяву спеціальність 191, заяву спеціальність 023, обов’язково вказавши дату сесії (заява заповнюється і надсилається у електронному форматі Microsoft Word);

• документ, що посвідчує особу (паспорт) (сканована копія або фотокопія);

• свідоцтво про повну загальну середню освіту або довідку навчального закладу (сканована копія або фотокопія);

• кольорова фотокартка розміром 3х4 см для документів (в електронному форматі jpg)

!!! Рекомендації під час проведення творчого конкурсу у дистанційному форматі !!!

Приклади творчих робіт з рисунку та композиції

Детальну інформацію про програму творчих конкурсів можна подивитись за посиланням на сторінці Навчально-наукового інституту Архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва.

Контактні особи:

+38 (050) 402-69-80   Оленіна Олена Юріївна (питання щодо проведення творчих конкурсів)

+38 (067) 347-25-74   Жигло Володимир Валентинович (питання щодо оформлення документів)

ВАЖЛИВО! Вступникам, які бажають прийняти участь в конкурсному відборі на навчання за рахунок коштів державного або місцевого бюджету за квотою-2, необхідно, перед реєстрацією на творчий конкурс, подати заяву та відповідні документи у відсканованому вигляді на пошту Приймальної комісії університету. Інструкцію ви можете знайти за посиланням. Крім того необхідно зареєструвати свій електронний кабінет.