1

2

3

4

5

01 02530 вересня 2013 року Кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» організовано зустріч з Директором Інституту конкурентної розвідки (Institute for Competitive Intelligence) Германії Райнером Міхаелі (Rainer Michaeli).

Впродовж надзвичайно цікавого спілкування Райнер Міхаелі констатував факт, що у сучасному світі конкурентна розвідка (Competitive Intelligence, скорочено СІ) спрямовує свої зусилля на збір і обробку даних з різних джерел для вироблення управлінських рішень (з метою підвищення конкурентоспроможності комерційної організації), що здійснюються в рамках закону й з дотриманням етичних норм.

Учасники зустрічі підтримали тезу Р. Міхаелі, що у боротьбі за економічне виживання шанси на успіх має той, хто грамотно використовує розвідку у своїй діяльності. Конкуренція у світі росте й конкурентна розвідка при її ефективному застосуванні може стати вирішальним фактором, здатним привести до успіху будь-яку компанію.

02 010 

Як зазначив Р. Міхаелі, поєднання трьох головних завдань конкурентної розвідки: ризик-менеджменту, секьюріті-менеджменту та кризис-менеджменту, несе в собі потенціал забезпечення сталого функціонування будь-якої компанії. Адже усвідомлення стану захищеності компанії завдяки успішній діяльності конкурентної розвідки, дозволяє їй бути впевненій, що компанія не стане раптово жертвою обставин, або чиїсь ворожих дій.

03 048 

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті Один гість та користувачі відсутні