01 02530 вересня 2013 року Кафедрою «Фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту» організовано зустріч з Директором Інституту конкурентної розвідки (Institute for Competitive Intelligence) Германії Райнером Міхаелі (Rainer Michaeli).

Впродовж надзвичайно цікавого спілкування Райнер Міхаелі констатував факт, що у сучасному світі конкурентна розвідка (Competitive Intelligence, скорочено СІ) спрямовує свої зусилля на збір і обробку даних з різних джерел для вироблення управлінських рішень (з метою підвищення конкурентоспроможності комерційної організації), що здійснюються в рамках закону й з дотриманням етичних норм.

Учасники зустрічі підтримали тезу Р. Міхаелі, що у боротьбі за економічне виживання шанси на успіх має той, хто грамотно використовує розвідку у своїй діяльності. Конкуренція у світі росте й конкурентна розвідка при її ефективному застосуванні може стати вирішальним фактором, здатним привести до успіху будь-яку компанію.

02 010 

Як зазначив Р. Міхаелі, поєднання трьох головних завдань конкурентної розвідки: ризик-менеджменту, секьюріті-менеджменту та кризис-менеджменту, несе в собі потенціал забезпечення сталого функціонування будь-якої компанії. Адже усвідомлення стану захищеності компанії завдяки успішній діяльності конкурентної розвідки, дозволяє їй бути впевненій, що компанія не стане раптово жертвою обставин, або чиїсь ворожих дій.

03 048 

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

20

баннер ТСЛ

ХНУМГ ВСТУП

ХНУМГ ВСТУП

дист навч 19

ЦДОК копия

Вступ2019

VstupINFO

ВСТУП2019

100

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Прием Кернеса 4

Додаткова освітаОсвітні ресурси

Атестація ХНУМГ

Баннер енерго

На сайті 513 гостей та користувачі відсутні