17-19 березня 2021 року відбулась підсумкова науково-практична конференція II туру у якій взяли участь 68 студентів з 52 провідних українських закладів вищої освіти.

Автори захищали свої роботи у підсумковій науково-практичній конференції конкурсу у форматі відеоконференції з використанням платформи ZOOM.

Галузева конкурсна комісія здійснювала оцінювання, представлення та захист наукових студентських робіт за наступними критеріями: наявність публікацій; наукова новизна; наявність впровадження; якість зробленої доповіді; якість оформлення роботи; демонстраційний матеріал; особистий внесок; якість відповідей на питання; актуальність теми.

Вже третій рік поспіль під керівництвом кандидата технічних наук, доцента кафедри інженерної екології міст Каткова Михайла Васильовича студенти здобувають перемогу у зазначеному конкурсі. Дипломом ІI ступеня нагороджено студентку факультету інженерних мереж та екології міст Лавінду Марину Олександрівну за наукову роботу: «Економізація екологічного моніторингу». Наукова робота виконана на високому рівні, відповідала усім заявленим критеріям до наукових робіт.

Викладати – це мати можливість постійно «запалювати» мислення, оживляти і студентів, і самого себе, і свою дисципліну. Звичайно, це вимагає багато зусиль, часу, особистої участі, але воно того варте.

Взаємодія викладачів і студентів – найважливіше, що відбувається в університеті.  Сумісні роботи Каткова М.В. зі студентами

Пишаємось здобутками, бажаємо творчої наснаги та подальших перемог!