1

2

3

4

Аспірантура

5

1За період майже річного карантину до Zoom’у звикли всі: і діти, і викладачі, і батьки. Але до zoom-днів відкритих дверей у ХНУМГ ім. О. М. Бекетова звикнути неможливо, бо кожного разу на відвідувачів чекає щось нове. Цього разу нове було мотивовано нагальною потребою: як то говорять, біда не приходить одна, отож до пандемії, карантину і дистанційного навчання додалися суттєві зміни у складанні ЗНО та правилах вступу до ЗВО.

Виходячи з необхідності інформувати школярів про ці зміні і запобігти паніці у найвідповідальнішу мить, ми не могли обмежитися лише одним днем відкритих дверей – однією конференцією.

Але така конференція теж відбулася: 10 лютого 2021 року школярі отримали консультацію «три в одному». Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Леонідович Сидоренко розповів відвідувачам про всі «підводні камені» цьогорічного ЗНО і надав чіткі інструкції для запобігання помилок, які можуть стати фатальними для випускників і унеможливити подальший вступ. Відповідальний секретар приймальної комісії ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Віталій Володимирович Воронько зорієнтував школярів щодо побудови правильної стратегії у координації двох процесів: складання ЗНО та вступ на омріяну спеціальність. А власне про ці омріяні спеціальності та про освітні можливості «Бекетівського», які роблять його особливо привабливим для студентів, розповіла директорка ЦДОіК Тетяна Василівна Малиніна.

Але, як вже було зазначено вище, цією зустріччю програма інформування учнів напередодні реєстрації на ЗНО не обмежилася. З огляду на неможливість вмістити всіх бажаючих в одну zoom-конференцію Центр доуніверситетської освіти і кар’єри ХНУМГ ім. О. М. Бекетова сумісно з районними філіями Харківського обласного центру зайнятості розпочав серію онлайн-консультацій для шкіл різних районів області. Учні 9, 10 та 11 класів Вовчанського ліцею, Близнюківських шкіл №1 і №2, Веселівської школи Балаклійського району, Балаклійських шкіл №№1, 2 і 3, Шарівської школи Богодухівського району, Богодухівських ліцеїв №2 і №3, Борівської школи №1 та Гутянської школи Богодухівського району вже побували у ролі наших віртуальних гостей.

І це – тільки початок. Майже кожного дня, а то й декілька разів на день фахівці ЦДОіК, приймальної комісії, а також представники житлово-комунального та електромеханічного коледжів ХНУМГ консультують і консультуватимуть майбутніх абітурієнтів з усіх питань, які необхідно вирішити для успішного вступу.

Отже, ми сподіваємося, що ніякі негаразди – чи то пандемія, чи то ізоляція, чи то новації – не завадять школярам реалізувати заповітні мрії: успішно здолати бар’єр ЗНО, вступити до бажаного вишу і отримати саме ту професію, яка задовольнить їх потреби в самореалізації і забезпечить гідний рівень життя.