Кінець цього складного року для Спеціалізованої Вченої Ради К 64. 089.06, що ритмічно і плідно працює під головуванням доктора архітектури Осиченко Г.О. на факультеті АДОМ, ознаменувався вельми приємною подією: 21-22 грудня відбулося зразу три захисти кандидатських дисертацій.

Успішно підтвердили високий рівень своїх наукових досліджень представники трьох кафедр з підготовки архітекторів (спеціальність 191 Архітектура та містобудування) факультету АДОМ. Це Коровкіна Г. А. ст. в. каф. Основ архітектурного проектування (наук. кер. кан. арх., Коноплева) О.В. Кузнєцова Я.Ю., ас. каф. АБіС та ДАС (наук. кер. д. арх. Осиченко Г.О.); Удовиченко О.С., доц. каф. Містобудування (наук. кер. д. арх. Древаль І.В.).

Присутні на захисті члени Ради та запрошені офіційні опоненти відмітили значущість наукових надбань представлених в дисертаціях та ретельність опрацювання матеріалів досліджень. Їх теми стосувалися збереження архітектурної спадщини модерну (робота Коровкіної Г. А.), новітнім напрямкам в інтеграції архітектури і природи (робота Кузнєцової Я.Ю.), інноваційному розвитку промислових територій міста (робота Удовиченка О.С.).

Без сумніву, матеріали даних наукових робіт мають не тільки теоретичне значення. Вони стануть в нагоді для збагачення методичної бази навчання студентів-архітекторів, підвищать якість навчального процесу.

Календар подій

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні тренди”
Дата 01.02.2021

Шановні колеги !

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції “Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні тренди”,  що відбудеться 01-28 лютого 2021 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Мета конференції – обговорення питань застосування підходів, механізмів та інструментарію у вирішенні проблем і визначення трендів розвитку підприємництва та бізнес-адмініструваннях.

Участь у заході – безкоштовна.

Основні тематичні напрямки конференції:

Секція 1.Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Секція 2. Розвиток підприємництва: регіональний аспект

Секція 3. Розвиток фінансово-економічних відносин в сучасному підприємництві

Секція 4. Особливості бізнес-адміністрування на підприємствах (різних форм власності)

Секція 5. Перспективи застосування інформаційних технологій для розвитку бізнесу

Секція 6. Виклики для бізнесу у зв’язку з пандемією COVID-19.

Секція 7. Проблеми, стан та перспективи розвитку підприємств муніципального господарства та будівництва.

Більш детальна інформаціяв інформаційному повідомленні

та на сайті кафедри

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи»
10.02.2021 - 19.02.2021

Оргкомітет запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи», який буде проходити в лютому - квітні 2021 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Конкурс проводиться згідно Наказу Міністерства освіти та науки України від 24.11.2020 р. № 1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» у відповідності з Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. № 605 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 р. за № 620/30488. Конкурс проводиться у два тури:

- перший тур - у закладах вищої освіти листопад 2020 - січень 2021 року;
- другий тур – ХНУМГ імені О. М. Бекетова, лютий-квітень 2021 року.

Другий тур Конкурсу проводиться у два етапи:
- перший етап - заочний (прийом на рецензування робіт - до 10 лютого 2021 року);
- другий етап - дистанційний (науково-практична конференція у режимі відеоконференції з використанням MS Teams) - 7 квітня 2021 року.

Запрошення взяти участь у конкурсі

Наказ про проведення конкурсу

Кафедри ХНУМГ