1

2

3

4

Аспірантура

5

p01

Вітаємо студента групи ІСтаТ 2017-1 Микиту Мирошникова з перемогою!

Студент групи ІСтаТ 2017-1 Мирошников Микита - керівник проекту MyCity, який виграв грант ООН (разом із громадською організацією «Взаємодія Плюс»).

Грантовий конкурс призначений для розвитку громадянського суспільства Донецької та Луганської областей у межах діяльності компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

p02

Проект MyCity спрямовано на встановлення каналів зв'язку між місцевою громадою та органами місцевого самоврядування, підприємствами різних форм власності, установами та організаціями. Проект включає у себе розробку та поширення сайту як інформаційного середовища, що надає змогу місцевій громаді давати оцінку діяльності та відгуки щодо роботи підприємств міста, формувати відкриті актуальні рейтинги кращих закладів у тій чи іншій сфері, приймати участь у опитуваннях.

Мирошников Микита виконав розробку проекту від ідеї до її реалізації, приймав участь у розробці бюджету проекту здійснював створення плану рекламної кампанії та її провадження у місцевих медіа ресурсах.

Проект MyCity реалізовано на сайті https://qpurple.com/

p04

Детальніша інформація

https://knit.kname.edu.ua/index.php/uk/8-novosty/34-student-hrupy-istat-2017-1-myroshnykov-mykyta-vyhrav-hrant-oon