Кафедра містобудування продовжує активно працювати в напрямку створення безбар'єрного міського середовища.

Ось і в цьому році на Всеукраїнський конкурс студентських та професійних робіт «Універсальний дизайн» була представлена дипломна робота Синіцької А. «Функціональна та планувальна організація реабілітаційного центру для маломобільних груп населення» (керівник - доц., канд. арх. Коптєва Г.Л.).

Серед 28 робіт, які оцінювались у п’яти номінаціях, робота Синіцької А. в номінації «Житлові будинки та громадські будівлі і споруди», була відзначена першою премією. 24 грудня 2020 року на нагородження переможців конкурсу до Харківської міської ради була запрошена Гелена Леонідівна Коптєва (у відсутності, нажаль, Синіцької А.) та отримала диплом першого ступеню і пам'ятний альбом.