image00118 та 19 листопада 2020 р. на базі ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбулася міжнародна науково-практична конференція “ТРЕНДИ ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ”, котра була організована співробітниками Будівельного факультету.

Метою започаткування цієї конференції було поєднати зусилля українських та закордонних науковців та провідних підприємств будівельної галузі в найбільш актуальних для сьогодення питаннях: систематизації підходів та узагальненні міжнародного досвіду у сфері будівництва; обговоренні сучасних викликів та проблем у будівництві, визначенні трендів та тенденцій розвитку вітчизняної та закордонної галузі.

image003Конференція складалася з двох частин: пленарне засідання з ключовими доповідями провідних науковців галузі та робота по секціям у форматі дискусії.

В рамках пленарного засідання 18-го листопада заслухано доповіді провідних науковців сьогодення: д.т.н., проф. Шмуклера Валерія Самуїловича, д.т.н., проф. Кондращенко Олени Володимирівни, к.т.н., доц. Болотських Олега Миколайовича, д.т.н., проф.  Кічаєвої Оксани Володимирівни та інших видатних вчених вітчизняної будівельної галузі. Серед закордонних гостей слід відзначити Ph.D., P.Tech. Chong Yong Ong з університету Малайзії.

image005image007

Секції було сформовано на основі надісланих тез учасниками конференції. В результаті стало можливим виділити 5 самостійних тематичних секцій.

• Методи управління поведінкою конструкцій в теорії та практиці будівництва (голова секції к. т. н., доц. Золотов С. М.);
  • Новітні матеріали і технології будівельних матеріалів (голова секції д.т.н., проф. Кондращенко О. В.);
  • Сучасні тенденції в ремонті і реконструкції будівель і споруд (голова секції к.т.н., доц. Болотських О. М.);
  • Тренди та інновації у геотехніці (голова секції к.т.н., доц. Александрович В.А.);
  • Енергоефективні конструкції та технології у будівельній галузі (голова секції к.т.н., доц. Шаповал С. В.).

Робота секцій відбувалася 19-го листопада в творчій та дружній атмосфері. Всі учасники конференції виявили високу зацікавленість, що проявлялася в жвавих дискусіях з доповідей.

За результатами конференції опубліковано збірник тез доповідей.

Дата 25.01.2021 10:00 - 11:00

Засідання Ректорату відбудеться у конференц-залі №2 о 10:00

ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика»
01.02.2021 - 02.04.2021

Оргкомітет запрошує Вас взяти участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Логістика», який буде проходити в лютому - квітні 2021 року у режимі відеоконференції у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова.

Другий етап Конкурсу – буде проходити у режимі відеоконференції (науково-практична конференція) ‒ 2 квітня 2021 року.

Телефон оргкомітету: (057) 707-32-61 кафедра Транспортних систем і логістики (ТСЛ), Галкін Андрій Сергійович, к.т.н., доцент.

Запрошення на конкурс

Наказ про проведення конкурсу

Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні тренди”
01.02.2021

Шановні колеги !

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції “Підприємництво та бізнес-адміністрування: сучасні тренди”,  що відбудеться 01-28 лютого 2021 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Мета конференції – обговорення питань застосування підходів, механізмів та інструментарію у вирішенні проблем і визначення трендів розвитку підприємництва та бізнес-адмініструваннях.

Участь у заході – безкоштовна.

Основні тематичні напрямки конференції:

Секція 1.Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

Секція 2. Розвиток підприємництва: регіональний аспект

Секція 3. Розвиток фінансово-економічних відносин в сучасному підприємництві

Секція 4. Особливості бізнес-адміністрування на підприємствах (різних форм власності)

Секція 5. Перспективи застосування інформаційних технологій для розвитку бізнесу

Секція 6. Виклики для бізнесу у зв’язку з пандемією COVID-19.

Секція 7. Проблеми, стан та перспективи розвитку підприємств муніципального господарства та будівництва.

Більш детальна інформаціяв інформаційному повідомленні

та на сайті кафедри

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи»
10.02.2021 - 19.02.2021

Оргкомітет запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Транспортні системи», який буде проходити в лютому - квітні 2021 року у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Конкурс проводиться згідно Наказу Міністерства освіти та науки України від 24.11.2020 р. № 1457 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 навчальному році» у відповідності з Положенням про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. № 605 та зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 р. за № 620/30488. Конкурс проводиться у два тури:

- перший тур - у закладах вищої освіти листопад 2020 - січень 2021 року;
- другий тур – ХНУМГ імені О. М. Бекетова, лютий-квітень 2021 року.

Другий тур Конкурсу проводиться у два етапи:
- перший етап - заочний (прийом на рецензування робіт - до 10 лютого 2021 року);
- другий етап - дистанційний (науково-практична конференція у режимі відеоконференції з використанням MS Teams) - 7 квітня 2021 року.

Запрошення взяти участь у конкурсі

Наказ про проведення конкурсу

Кафедри ХНУМГ