ХНУМГ_вітає

Шановні студенти, вітаю вас із Міжнародним днем студента!

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них поглиблюються пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях. Саме зараз для вас починається довга і наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень. Зі студентства формується українська національна еліта.

ХНУМГ ім.О.М.Бекетова наближається до свого 100-річного ювілею! Ваші здобутки на рівні держави у навчанні, спорті, мистецтві, громадських справах примножують славу рідного Університету!

Мрійте і сміливо йдіть до своєї мрії. Будьте наполегливі в навчанні, відкриті в спілкуванні, креативні у творчості і натхненні в улюбленій справі.

Вітаю вас, друзі, з Міжнародним днем студента і щиро зичу всім здоров’я, миру, благополуччя і яскравого, динамічного, насиченого студентського життя. Бажаю нових здобутків і творчих злетів! Нехай усі ваші починання завжди завершуються успіхом!

Ректор Університету
В.М. Бабаєв