image001111

У рамках співробітництва  Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова  з Посольством США в Україні та програмою Education USA, Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує студентів, аспірантів та викладачів Університету долучитися до серії вебінарів, присвячених інтернаціоналізації освіти в період Covid-19, які  організовує Програма Фулбрайт у Фінляндії, спільно з Асоціацією Адміністраторів міжнародної освіти та відділом USA Study Abroad Державного Департаменту США.

Перший вебінар циклу відбудеться 17 листопада 2020 року, о  18:00 ( Washington D.C. )

Попередня реєстрація є обов'язковою і відкрита до 16 листопада 2020 року

Детельна інформація та реєстрація за посиланням: https://www.fulbright.fi/internationalization-higher-education-covid-19-era

Робоча мова вебінарів – англійська