1

2

3

4

Аспірантура

5

1222В період з 03 по 06 листопада 2020 року відбувся захист випускних дипломних робіт студентами 5 курсу заочної форми навчання спеціальності 076 -  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (освітня програма "Економіка та організація бізнесу").

Засідання екзаменаційної комісії відбувалося у форматі відкритої відеоконференції із використанням платформи MS Teams. Використання цієї платформи дозволило забезпечити візуальну ідентифікацію здобувачів, трансляцію презентацій, доповідей та їх обговорення членами екзаменаційної комісії, що дало можливість об’єктивно оцінити рівень підготовки майбутніх бакалаврів. Кожен студент продемонстрував екзаменаційній комісії високу ступінь підготовки, прекрасне розуміння свого дослідження і можливості реалізації обраної теми.

2222

Колектив кафедри Підприємництва та бізнес-адміністрування щиро вітаємо бакалаврів з успішним захистом дипломних робіт та запрошуємо до вступу до магістратури за спеціальностями 073 - Менеджмент (освітня програма "Бізнес-адміністрування") та 076 -  Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (освітня програма "Економіка та організація бізнесу")