79 26 жовтня 2020 року у школі розвитку «Мер міста» було проведено перше онлайн-заняття на платформі Zoom за темою «Будь лідером у сучасному місті.

Успіх у лідерстві в місцевому самоврядуванні» (спікер – куратор школи, кандидат наук з державного управління, доцент кафедри менеджменту і публічного адміністрування ХНУМГ імені О. М. Бекетова Пастух Катерина Валеріївна).

Під час зустрічі було розкрито теоретичні основи лідерства та місцевого самоврядування, наведено приклади успішного зарубіжного та українського досвіду розвитку лідерства в сучасних містах.

Всупереч побоюванням щодо кількості учасників через незвичний формат занять - 79 шкіл Харкова проявили неабияку активність, бо долучалися до лекції цілими класами.

79 3

Сподіваємося, що учасникам буде так само цікаво і надалі, та чекаємо на нові зустрічі!

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ