1 та 2 жовтня 2020 р. в онлайн форматі пройшла V Міжнародна науково-технічна конференція «ВОДА. ЕКОЛОГІЯ. СУСПІЛЬСТВО».

Конференція була проведена в рамках заходів, які присвячені 100-річчю ХНУМГ ім. О.М. Бекетова та кафедри водопостачання, водовідведення і очищення вод та 25-річчю Промислової групи ЕКОТОН.

Мета конференції – презентувати перспективи розвитку галузі водопостачання та водовідведення, впровадження новітніх розробок і технологій, що спрямовані на модернізацію, досягнення ресурсозбереження та енергоефективності у водо-, тепло- та газопостачанні обְ’єктів житлово-комунального господарства та промислових підприємств, а також природоохоронній діяльності.

Та перш за все метою конференції було спілкування і обмін досвідом для освітян, науковців та представників виробничих підприємств, установ водопровідно-каналізаційної галузі.

Учасники конференції обговорили проблеми та перспективи впровадження новітніх розробок в галузі водопостачання та водовідведення. Важливими є розширення досліджень і обмін досвідом в області інтенсифікації процесів і поліпшення якості очищення води, отримання нових, більш ефективних реагентів, створення менш енерго- і ресурсоємних методів очищення води порівняно з тими, що використовують нині.

За результатами конференції буде опублікований збірник наукових праць та інформаційних матеріалів. Прийом тез доповідей триває до 30 жовтня 2020 р.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ