1

2

3

4

Аспірантура

5

23 вересня 2020 року в Харківському університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулася зустріч офіційного представника PTV Group в Україні, директора «А+С Україна» Дмитра Беспалова зі студентами і науково-педагогічним персоналом кафедр «Транспортні системи і логістика» і «Міське будівництво».

Дана зустріч проводилася в рамках проекту «Розумний транспорт і логістика для міст» програми Еразмус+.

Зустріч відбувалася з нагоди придбання в рамках проекту програмного забезпечення PTV Visum Exper 2020. Дмитро Беспалов прочитав лекцію на тему «Транспортне моделювання».

Слід зазначити, що лекція транслювалась онлайн, що дозволило розширити аудиторію слухачів: підключилися близько п’ятдесяти студентів і викладачів.

Програмне забезпечення PTV Visum Exper 2020 дозволяє проводити моделювання транспортних процесів на макрорівні і є одним із найпотужніших інструментів для сучасних досліджень.

Слід відмітити, що даною професійною версією програмного продукту, наразі у Харківському регіоні, володіє лише наш Університет. Це дає конкуренту перевагу на ринку транспортних досліджень, які можуть проводити спеціалісти кафедри Транспортних систем і логістики і її випускники.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 250 гостей та користувачі відсутні