image001111Пропонуємо Вам з 15 до 21 вересня 2020 року обрати дисципліни, які забезпечують фахові компетентності.

Студентам прийому 2020 року другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальностей 051 Економіка, 071 Облік і оподаткування, 073 Менеджмент (ОП Логістика), 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології, 183 Технології захисту навколишнього середовища, 185 Нафтогазова інженерія та технології, 206 Садово-паркове господарство, 275 Транспортні технології  (ОП Транспортні системи, Організація перевезень і управління на транспорті) вибір здійснити через web-портал Університету в розділі «Автоматизована система управління навчальним процесом»

З процедурою вибору можна ознайомитись тут.

З переліком академічних груп яким доступна реєстрація на дисципліни (блоки), які забезпечують фахові компетентності можна ознайомитись тут.

Реєстрація здійснюється на сайті http://erp.kname.edu.ua/

Решта спеціальностей другого магістерського рівня, а також студенти першого курсу (на основі ОКР молодшого спеціаліста) спеціальностей 141  Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (ф-т ЕОМ), 183 Технології захисту навколишнього середовища здійснюють вибір шляхом подання відповідної заяви на ім’я декана факультету (директора інституту).

З переліком та змістом дисциплін (блоків), які забезпечують фахові компетентності можна ознайомитись на офіційному сайті випускової кафедри.

З Порядком вільного вибору навчальних дисциплін, які забезпечують фахові компетентності можна ознайомитись тут.

Консультацію з технічних питань реєстрації в Корпоративній інформаційній системі Університету можна отримати у к.357 (ак)  або за e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Результати вибору будуть доступні для ознайомлення не пізніше 28.09.20 р.