photo 2020 09 11 13 23 3611 вересня відбулась перша ознайомча зустріч першокурсників групи ОіОМБ 2020-1 з куратором Чех Н.О. та завідувачкою кафедри ФЕБОіА Момот Т.В.

Ще вчорашніх абітурієнтів, а нині повноправних членів студентського колективу привітали з їх новим статусом та розповіли їм про особливості навчання у вищій школі, життєдіяльність і структуру університету, проінформували відносно навчального процесу, активного студентського життя та дотримання протиепідемічних заходів, відповіли на запитання.

Хоча цей навчальний рік розпочинається незвичайно, студенти будуть повністю забезпечені як можливістю отримання відповідних знань, так і занурення в студентське життя.

Попереду у першокурсників ще знайомство з керівництвом університету, пізнавальні маршрути територією Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова, цікаві заходи та проекти.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ