09.09.20 Семинар 1

09.09.20 серед викладачів кафедри Міського будівництва відбувся навчально-методичний семінар за темою: «Впровадження дистанційного навчання викладачами кафедри. Атестація курсів дистанційного навчання». Семінар відбувся з використанням корпоративної платформи Microsoft Teams.

Доповідач навчально-методичного семінару Жидкова Т.В. розповіла про необхідність атестації розроблених навчальних курсів з метою впровадження системи Moodle в існуючий навчальний процес. Було розказано про структуру дистанційного курсу та його обов’язкові компоненти, основні види поточного та підсумкового контролю. Були обговорені прийоми переносу існуючих дистанційних курсів на нову платформу Moodle, та основні відмінності нової платформи від старої.

09.09.20 Семинар 2

09.09.20 Семинар 3

09.09.20 Семинар 4

За результатами навчально-методичного семінару було сформовано графік атестації розроблених навчальних курсів на кафедрі.

Наприкінці семінару завідувач кафедрою Завальний О.В. подякував доповідача Жидкову Т.В. за практичні поради.

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ