1

2

3

4

Аспірантура

5

3 09 20203 вересня 2020 року об 11.00 годині в Музейному комплексі ХНУМГ імені О.М. Бекетова відбудеться презентація Музею академіка архітектури Олексія Миколайовича Бекетова, оновленого в рамках Проєкту «Архітектурно-історична спадщина ХНУМГ ім. О. М. Бекетова: Збереження. Дослідження. Реконструкція. Реставрація».

В рамках Проєкту в 2018-2020 рр. проведені масштабні роботи з реконструкції та реставрації історичного простору особняка за адресою Куликівський узвіз, 12 – пам’ятки архітектури ХІХ ст., де з 1930 року розміщується сучасний університет. Музейний комплекс отримав нову вишукану експозиційну залу й приміщення для збереження архівних фондів.

Керівники проєкту – ректор Володимир Бабаєв, проректор Володимир Росоха.
Автор проєкту – архітектор-реставратор Володимир Новгородов.
Музейне проєктування – старший викладач факультету Архітектури, дизайну і образотворчого мистецтва Олександр Іванов.
Художник – Заслужений художник України Віктор Ковтун.

До здійснення Проєкту долучилися друзі Університету, Почесні доктори ХНУМГ ім. О.М. Бекетова – Президент групи DCH Олександр Ярославський, голова Наглядової ради «Трест Житлобуд-1» Олександр Харченко, голова Наглядової ради ПрАТ «Харківський плитковий завод» Валентин Шеветовський.

У зв’язку з карантином відвідання заходу виключно за персональними запрошеннями. Трансляція заходу відбудеться на офіційній сторінці Університету у Фейсбуці. Але вже зараз ми хочемо поділитися з Вами тим, як змінився історичний простір #ХНУМГ ім. О.М. Бекетова!

Прес-анонс

Захід на Фейсбуці

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 468 гостей та користувачі відсутні