krik1Наш випускник, Крикун Владислав Андрійович, що є заступником начальника відділу організації дорожнього руху управління транспортної інфраструктури та організації дорожнього руху Департаменту інфраструктури Харківської міської ради, звернувся до абітурієнтів.

У 2015 році Владислав Андрійович закінчив Харківський національний університет міського господарства імені Олексія Миколайовича Бекетова, кафедру транспортних систем і логістики, отримавши кваліфікацію магістра транспортних технологій за освітньою програмою"Організація і регулювання дорожнього руху". Зараз Владислав Андрійович звертає увагу на важливість отримання освіти за спеціальністю "Транспортні технології" або "Логістика" і затребуваність фахівців транспортно-логістичного профілю у будь-які часи...

Відео звернення

krik2krik3