DSC04984Кафедра охорони праці та безпеки життєдіяльності за підтримки інформаційного партнера Всеукраїнської асоціації кадровиків в рамках проекту «Working with a Disability» («Робота із інвалідністю») проводить дослідження проблем трудової зайнятості та забезпечення безпеки на робочих місцях осіб з інвалідністю.
Дослідження проводиться з метою привернення уваги до актуальної проблеми працевлаштування та охорони праці осіб із обмеженими можливостями, з’ясування позицій основних стейкхолдерів та розробки рекомендацій для керівників організацій та спеціалістів із роботи з персоналом задля підвищення ефективності та безпеки праці осіб з інвалідністю.

Просимо долучитися до опитування за посиланням https://www.kadrovik.ua/novyny/robota-osib-iz-invalidnistyu-vizmit-uchast-u-doslidzhenni

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ