1

2

3

4

5

30015 червня завершилося навчання магістрів освітньо-наукової програми «Розумний транспорт і логістика для міст» кафедри Транспортних систем і логістики, які навчалися у римському університеті «Тор Вергата» в рамках проекту.

В період мобільності студенти Лоліта Костроміна, Владислава Хов’якова, Аліна Василенко, Олеся Грєкова та Кирило Сиромолотов вивчили та успішно склали іспити з дисциплін: Urban Transport Planning (Trasporti Urbani e Metropolitani), Freight transport and logistics (Logistica Territoriale), Theory of Transport Systems (Teoria dei Sistemi di Trasporto).

13

На превеликий жаль, основний період мобільності припав на карантинні заходи, що відбувалися в Італії через пандемію COVID19. Але ці події ніякою мірою не вплинули на учбовий процес і наші студенти навчалися за допомогою технологій дистанційної освіти.

45

Позитивний настрій і прагнення до вивчення нового у важкі часи самоізоляції спонукали наших магістрів до самовдосконалення, отримання досвіду спілкування з викладачами та іноземними студентами, та удосконалення рівня англійської мови.

678

9

Але все ж таки нашим студентам пощастило, карантинні заходи в Римі послабили і вони отримали нагоду відвідати найкращі пам’ятки та історичні локації вічного міста і його околиць.

10

1112

1314

Результатом навчання магістрів SmaLog стало отримання актуальних знань з вирішення комплексних транспортних проблем урбанізованих територій, що є актуальним в умовах сталої світової тенденції до урбанізації. Отримані результати навчання та відмітки про успішність були визнані в ХНУМГ імені О. М. Бекетова.

Фейсбук проекту
Сайт проекту

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 245 гостей та користувачі відсутні