1

2

3

4

Аспірантура

5

30015 червня завершилося навчання магістрів освітньо-наукової програми «Розумний транспорт і логістика для міст» кафедри Транспортних систем і логістики, які навчалися у римському університеті «Тор Вергата» в рамках проекту.

В період мобільності студенти Лоліта Костроміна, Владислава Хов’якова, Аліна Василенко, Олеся Грєкова та Кирило Сиромолотов вивчили та успішно склали іспити з дисциплін: Urban Transport Planning (Trasporti Urbani e Metropolitani), Freight transport and logistics (Logistica Territoriale), Theory of Transport Systems (Teoria dei Sistemi di Trasporto).

13

На превеликий жаль, основний період мобільності припав на карантинні заходи, що відбувалися в Італії через пандемію COVID19. Але ці події ніякою мірою не вплинули на учбовий процес і наші студенти навчалися за допомогою технологій дистанційної освіти.

45

Позитивний настрій і прагнення до вивчення нового у важкі часи самоізоляції спонукали наших магістрів до самовдосконалення, отримання досвіду спілкування з викладачами та іноземними студентами, та удосконалення рівня англійської мови.

678

9

Але все ж таки нашим студентам пощастило, карантинні заходи в Римі послабили і вони отримали нагоду відвідати найкращі пам’ятки та історичні локації вічного міста і його околиць.

10

1112

1314

Результатом навчання магістрів SmaLog стало отримання актуальних знань з вирішення комплексних транспортних проблем урбанізованих територій, що є актуальним в умовах сталої світової тенденції до урбанізації. Отримані результати навчання та відмітки про успішність були визнані в ХНУМГ імені О. М. Бекетова.

Фейсбук проекту
Сайт проекту

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

Шкільний урок в ХНУМГ

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 300 гостей та користувачі відсутні