Привітання голови ХОДА13 липня 2020 р. відбулася зустріч голови Харківської обласної державної адміністрації Олексія Кучера з організаторами та учасниками XIV Регіонального наукового конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді».

Під час зустрічі була відзначена роль ХНУМГ ім. О.М. Бекетова у формуванні гендерної культури молоді Харківщини. Вперше регіональний науковий конкурс «Гендерна політика очима української молоді» було проведено у 2007 році. Тоді, спільно з Головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту ХОДА, була розроблена концепція  конкурсу. Передбачалось, з одного боку підтримати розвиток гендерних досліджень, з іншого – залучати авторів наукових робіт до популяризації ідей гендерної рівності.

IMG 20200713 153639 IMG 20200713 153930 IMG 20200713 154546

З 2011 р. науковий конкурс проводиться Департаментом науки та освіти ХОДА та Гендерним центром ХНУМГ ім. О.М. Бекетова. Директорка Гендерного центру, доц. кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування Наталя Бібік відзначила, що особливістю конкурсу є широкий діапазон проблематики – від жіночої історії до гендерного бюджетування, від гендерної медицини до гендерних аспектів у цивільному захисті тощо. Координаторка проектів Гендерного центру, проф. кафедри історії і культурології Галина Фесенко зазначила, що популяризація гендерних досліджень серед молоді дозволяє підвищувати стандарти гендерної культури в українському суспільстві.

Голова ХОДА Олексій Кучер звернув увагу учасників та учасниць зустрічі, що з часу прийняття у 2005 році Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків», – «саме зараз є великі можливості для усіх». Також під час заходу Олексій Кучер вручив переможницям XIV Регіонального наукового конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді» пам’ятні дипломи.

Дипломами нагороджено:

• Таїсію Гарагату (гр.ЕтаОБ2016-1) за дослідження «Гендерноорієнтовані практики розвитку об’єднаних територіальних громад (на прикладі Мереф’янської міської територіальної громади Харківської області)» (наук. керівн. – доц. кафедри підприємництва та бізнес-адміністрування Бібік Н.В., проф. історії і культурології Фесенко Г.Г.);
  • Аліну Шрамко (гр.МГКТС2016-1) за дослідження «Ком’юніті-менеджмент в туризмі: гендерний підхід» (наук. керівн. – ст. викл. кафедри туризму і готельного господарства Кравець О.М.).

IMG 20200713 160746 IMG 20200713 161013

IMG 9953  Бібік Фесенко Гарага Кравець ОМ Шрамко А

Бажаємо дипломанткам нових творчих та наукових здобутків!

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ