09.07.2009 липня 2020 р. Ректор Університету, доктор наук з державного управління, професор, академік Міжнародної інженерної академії, Заслужений будівельник України, Лауреат державної премії в галузі архітектури, Почесний громадянин міста Харкова Володимир Бабаєв дав інтерв'ю у програмі Харківського прес-клубу «ПоБалакаємо ПРО: «Яким повинно бути обличчя сучасного мiста».

У програмі Ігор Балака та Володимир Бабаєв підняли питання української економіки, міської промисловості, майбутнього вигляду Харкова, розвитку Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова, соціально-культурних проєктів, Євро-2012, футболу, принципів лідерства та управління, життєвих принципів, проблем молоді та ін. Щиро і відверто про рідне місто та постійний розвиток як сенс життя.

Дата 25.01.21 10:00 - 11:00

Засідання Ректорату відбудеться у конференц-залі №2 о 10:00