З Днем молоді!

День молоді - свято пізнання і самоствердження, свято юності, пошуків, відкриттів та реалізації найсміливіших сподівань, найкреативніших планів. Саме ви, сьогоднішні студенти, аспіранти, молоді робітники й науковці, будете визначати шляхи розвитку нашої держави та Харківщини.

Тож бажаємо вам успіхів у навчанні, реалізовуйте свій потенціал, досягайте значних висот у науці, бізнесі та виробництві, в спорті, мистецтві, громадській діяльності!

Щиро бажаємо вам добра, невичерпної енергії, творчості та життєвої наснаги. З нагоди свята бажаємо усім молодим не лише за віком, а й душею, міцного здоров’я, творчої енергії та оптимізму. Нехай не згасне вiра у добру долю України, майбутнє якої у ваших руках!

Ректорат ХНУМГ ім. О.М. Бекетова

Корисні поради