image003В Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова підбито підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Суднобудування та водний транспорт».

Дипломом ІІІ ступеня у секції «Суднові енергетичні установки» нагороджено студента 2 курсу гр. НВДЕ 2018-1 факультету електропостачання і освітлення міст Дрижирука Олександра за наукову роботу: «Визначення геометрії активної частини асинхронного двигуна з метою підвищення його енергетичних параметрів» Науковий керівник – канд. техн. наук, доцент кафедри альтернативної електроенергетики та електротехніки Єгоров Олексій Борисович.

image001

Щиро вітаємо переможця та наукового керівника! Бажаємо подальших наукових досягнень!

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці