Довідник абітурієнта бакалавр2020Шановний абітурієнте, для того, щоб тобі було зручніше обрати майбутню спеціальність, ми підготували цей інтерактивний Довідник. Він розроблений на основі Додатку №4 до Правил прийому до Університету, де містяться перелік спеціальностей, за якими здійснюється вступ у 2020 році, комбінації сертифікатів ЗНО та їхня вага з певних предметів.

Бажаєш пов’язати своє майбутнє з управлінням розвитком міст та територій? Запрошуємо на навчання до кращого галузевого вишу України – Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова! Ми постійно працюємо над оновленням матеріально-технічної бази, лабораторного фонду. Оновлюємо навчальні курси відповідно ринкових змін та запитів. Максимально сприяємо міжнародній мобільності, прагнемо урізноманітнити студентське дозвілля й підтримуємо прояв творчих здібностей кожного. Ми надаємо можливості, вибір – як розпоряджатися своїм майбутнім – лише за тобою!

Завантажуй Довідник за посиланням: https://bit.ly/2YjV8v3 Слідкуй за новинами на нашому сайті, переглянь віртуальний тур по Університету та переконайся на власні очі – навчатися у ХНУМГ імені О.М. Бекетова доступно, зручно, цікаво та перспективно!