1

2

3

4

5

Довідник абітурієнта бакалавр2020Шановний абітурієнте, для того, щоб тобі було зручніше обрати майбутню спеціальність, ми підготували цей інтерактивний Довідник. Він розроблений на основі Додатку №4 до Правил прийому до Університету, де містяться перелік спеціальностей, за якими здійснюється вступ у 2020 році, комбінації сертифікатів ЗНО та їхня вага з певних предметів.

Бажаєш пов’язати своє майбутнє з управлінням розвитком міст та територій? Запрошуємо на навчання до кращого галузевого вишу України – Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова! Ми постійно працюємо над оновленням матеріально-технічної бази, лабораторного фонду. Оновлюємо навчальні курси відповідно ринкових змін та запитів. Максимально сприяємо міжнародній мобільності, прагнемо урізноманітнити студентське дозвілля й підтримуємо прояв творчих здібностей кожного. Ми надаємо можливості, вибір – як розпоряджатися своїм майбутнім – лише за тобою!

Завантажуй Довідник за посиланням: https://bit.ly/2YjV8v3 Слідкуй за новинами на нашому сайті, переглянь віртуальний тур по Університету та переконайся на власні очі – навчатися у ХНУМГ імені О.М. Бекетова доступно, зручно, цікаво та перспективно!

 

 

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Корисні поради

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

100

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 160 гостей та користувачі відсутні