1

2

3

4

Аспірантура

5

intec 0З метою адаптації освітніх програм до сучасних вимог роботодавців колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки провів онлайн-зустріч за допомогою платформи Zoom із стейкхолдером – директором компанії «System Medical» Кисільовим Артемом Юрійовичем.

Компанія «System Medical» займається поставками хірургічного та стоматологічного обладнання, для функціональної діагностики й УЗД, активно здійснює зовнішньоекономічну діяльність із партнерами з різних країн світу: Індії, Ісландії, Казахстану, Узбекистану, Молдови, Вірменії, Чехії, Словаччини, Нігерії та інших.

Кисільов Артем Юрійович розповів студентам про тонкощі професії економіста за напрямом «Міжнародна економіка», згадав про цікаві аспекти, що стосуються національних особливостей проведення переговорів із азіатськими партнерами. Директор компанії наголосив, що сьогодні існує потреба у цілеспрямованих, працелюбних та кваліфікованих фахівцях даного профілю і на прохання викладачів кафедри змоделював співбесіду щодо працевлаштування із студенткою першого курсу групи МіЕк2019-1 Анною Харченко.

intec 1

Студенти із зацікавленістю спостерігали за реальною ситуацією спілкування роботодавця із претенденткою на посаду фахівця з міжнародної торгівлі, а після цього активно ставили питання стосовно можливості їх стажування.

Колектив кафедри економічної теорії та міжнародної економіки і студенти груп МіЕк2018-1,2 та МіЕк2019-1 висловлюють Кисільову Артему Юрійовичу щиру подяку за співпрацю, проведену цікаву та інформативну зустріч і висловлені побажання щодо вдосконалення якості підготовки здобувачів за освітньою програмою «Міжнародна економіка».

intec 2

intec 4intec 31