З 10 по 14 червня 2013 р. в м. Алушта (АР Крим) відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, перспективи та нормативно-правове забезпечення енерго-, ресурсозбереження в житлово-комунальному господарстві».

Конференцію було організовано і проведено за ініціативою Спілки наукових та інженерних об’єднань України, Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської облдержадміністрації, Департаменту комунального господарства Харківського міськвиконкому, Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Харківського обласного науково-технічного товариства комунального господарства та побутового обслуговування.

Метою науково-практичної конференції стало розгляд сучасного стану житлово-комунального господарства, сучасних енерготехнологій та обладнання, можливостей використання альтернативних джерел енергії в системах електропостачання в ЖКГ, виявлення найбільш гострих питань його функціонування на сучасному етапі, проблем енергоресурсозбереження; розробка рекомендацій органам законодавчої і виконавчої влади щодо концептуальних засад формування державної та регіональної політики в даному напрямку.

У роботі конференції взяли участь близько 100 представникыв різних відомств і сфер діяльності, державних і недержавних структур, вузівської та галузевої науки, підприємств тепло-, водо-, газопостачання, міськелектротранспорту, ліфтового господарства, житлово-комунальних підприємств міст Харкова, Києва, Житомира, Дніпродзержинська, Дніпропетровська, Сімферополя, Краматорська, Маріуполя, Жовті Води Дніпропетровської області, Бєлгорода і Курська (Російська Федерація), викладачі і наукові співробітники ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

За матеріалами конференції було видано програму і збірник тез доповідей учасників.

Рішення конференції додається.

В рамках конференції відбувся семінар «Актуальні питання оподаткування в Україні» для керівників і головних бухгалтерів регіонів, відділень Бюро технічної інвентаризації, який провела к.е.н., доцент кафедри М і РЕ Величко В.В.

01 IMG 283802 IMG 284503 IMG 2851

04 IMG 285405 IMG 285606 IMG 2859